TRY - Türk Lirası
EUR
18,2357
USD
17,9255
GBP
21,6361
CNY
2,6508
22.8 C
Ankara
25.5 C
İstanbul
29 C
İzmir
8 Ağustos 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve Sanat'Evdeki Saat' gün batımı turnesinde

  ‘Evdeki Saat’ gün batımı turnesinde

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Alternatif müziğin popüler isimlerden ‘Evdeki Saat’, 2022 yaz sezonunda ‘Casa Sunsets on the Road’ karavanıyla Türkiye’nin en güzel gün batımlarının peşinden gitmeye hazırlanıyor. 1 Temmuz’da Küçük Akyaka’da başlayacak turne, 20 Ağustos’ta Muğla Bonjuk Bay’da sona erecek.

  ‘Uzunlar’ şarkısıyla ses getiren müzisyen, rutinlerin dışına çıkarak ait olduğumuz ‘doğa’ ve ‘özümüz’ ile yeniden bağlantı kurmamızı sağlamak, hep birlikte nefes almak ve birlikte Türkiye’nin en iyi günbatımlarını yakalamak için ‘Casa Sunsets On The Road’ karavanıyla Türkiye turnesine çıkıyor. Evdeki Saat, Türkiye’nin en iyi gün batımlarını ‘Casa Sunsets On The Road ile yakalamak isteyenlerle 1 Temmuz’da Küçük Akyaka’da, 2 Temmuz’da Shambala Kabak’da, 6 Ağustos’ta BabaKamp’ta, 19 Ağustos’ta Kargıcak Bay’da ve 20 Ağustos’ta ise Bonjuk Bay’da buluşacak.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler