15.8 C
Ankara
16.9 C
İstanbul
19.7 C
İzmir
Çarşamba, Nisan 21, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaEsnafımızın derdini kamuoyuna yansıtmak istiyorum

  Esnafımızın derdini kamuoyuna yansıtmak istiyorum

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Akşener, “Esnafımızın derdini, problemini kamuoyuna yansıtmak, çözüm bulmak için çalışıyorum. Seçim olmadığı için oy istemek için de gezmiyoruz. Bunu özellikle belirtmek istiyorum” dedi.

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde esnafları gezerek, “Propaganda amaçlı gezmiyorum. Burada sıkıntılarınızı, sorunlarınızı not alıyorum. Esnafımızın derdini, problemini kamuoyuna yansıtmak, çözüm bulmak için çalışıyorum. Seçim olmadığı için oy istemek için de gezmiyoruz. Bunu özellikle belirtmek istiyorum” dedi.

  Akşener, "esnafımızın derdini, problemini kamuoyuna yansıtmak, çözüm bulmak için çalışıyorum. Seçim olmadığı için oy istemek için de gezmiyoruz. Bunu özellikle belirtmek istiyorum" dedi.
  Akşener, “Esnafımızın Derdini, Problemini Kamuoyuna Yansıtmak, Çözüm Bulmak Için Çalışıyorum. Seçim Olmadığı Için Oy Istemek Için De Gezmiyoruz. Bunu Özellikle Belirtmek Istiyorum” Dedi.

  İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Kütahya’ya geldi. Tavşanlı ilçesine geçen Akşener, beraberindeki partililerle esnafları dolaşarak, sorunlarını dinledi. Gezilerini, seçim propagandası kapsamında yapmadığını ifade eden Akşener, “Propaganda amaçlı gezmiyorum. Burada sıkıntılarınızı, sorunlarınızı not alıyorum. Esnafımızın derdini, problemini kamuoyuna yansıtmak, çözüm bulmak için çalışıyorum. Seçim olmadığı için oy istemek için de gezmiyoruz. Bunu özellikle belirtmek istiyorum. Sizlerin sorunlarını dinleyerek, bunları aktaracağız” diye konuştu.

  ALIŞVERİŞ YAPTI, HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ

  Esnafımızın derdini kamuoyuna yansıtmak istiyorum
  Esnafımızın Derdini Kamuoyuna Yansıtmak Istiyorum

  İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, girdiği bir dükkandan alışveriş yaparak hatıra fotoğrafı çektirdi. Başka bir dükkanda ise çocukları için alışveriş yaptığını belirterek, “Emekli maaşımdan veriyorum” dedi. Akşener, esnaflarla sohbet etti. Öğle yemeğini, termal bir tesiste yiyen Akşener, daha sonra ilçeden ayrıldı. Akşener’e esnaf ziyaretlerinde İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı İsmail Tatlıoğlu, İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçu eşlik etti.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler