TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
17.6 C
Ankara
19 C
İstanbul
22 C
İzmir
25 Eylül 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerESMEK'teki çocuklara bilim gösterisi sürprizi

ESMEK’teki çocuklara bilim gösterisi sürprizi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

ESMEK’teki çocuklara bilim gösterisi sürprizi. Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi, kent merkezinin yanı sıra Alpu, Beylikova, Çifteler ve İnönü ilçelerinde de çocuklarla bir araya geldi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi, çocukların ara tatilde de verimli, eğlenceli ve bilim dolu zaman geçirmeleri için 15-25 Kasım tarihleri arasında atölyeler gerçekleştirdi.

Esmek'teki çocuklara bilim gösterisi sürprizi
ESMEK’teki çocuklara bilim gösterisi sürprizi

2021-2022 eğitim öğretim yılının ilk ara tatilinin 15 Kasım’da başlamasıyla çocuklar için eğitici ve öğretici atölyeler düzenleyen Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi, kent merkezinin yanı sıra Alpu, Beylikova, Çifteler ve İnönü ilçelerinde de çocuklarla bir araya geldi. Ara tatil atölyelerinin sonuncusunu, şehir merkezinde bulunan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kurslarında gerçekleştirdi.  28 öğrencinin katıldığı atölyede Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi, eğlenceli deneyler ile çocuklarla buluştu. Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi yetkilileri önümüzdeki dönemlerde de ilçelere gitmeye devam edeceklerini belirtti.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler