TRY - Türk Lirası
EUR
17,5307
USD
16,8011
GBP
20,3555
CNY
2,5076
17.3 C
Ankara
21.7 C
İstanbul
25 C
İzmir
5 Temmuz 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatESMEK ikinci dönem kurs kayıtları başladı

  ESMEK ikinci dönem kurs kayıtları başladı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kurslarının 110’un üzerinde farklı branşta açtığı ESMEK ikinci dönem kurs kayıtları başladı.

  Her yıl on binlerce kişiye hizmet veren ESMEK yeni dönemde hem online hem de yüz yüze olan kurslarıyla hizmet vermeye devam edecek.

  Vatandaşlar, 24 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında kayıt işlemlerinin devam edeceği online kurslara esmek.eskisehir.bel.tr web sitesi üzerinden, yüz yüze olacak kurslar için merkeze giderek kayıtlarını oluşturabilecekler. Büyükşehir Belediyesinin ücretsiz olarak vatandaşlara eğitim verdiği kurslar hem merkez hem de kırsal ilçelerde devam edecek. Kurslar tamamlandığında ise kursiyerlere katılım belgesi de verilecek.

  Esmek ikinci dönem kurs kayıtları başladı
  ESMEK ikinci dönem kurs kayıtları başladı

  Kayıtların başladığı ESMEK’de vatandaşlık eğitimleri, meslek edindirme eğitimleri ve kişisel gelişim eğitimleri başlıklarında toplam 110’un üzerinde farklı branş bulunuyor. “Her ev bir atölye” mottosu ile özellikle kadınların kurslardan edindikleri becerilerle ekonomik gelir elde etmesini amaçlayan kurslara tüm vatandaşları beklediklerini belirten ESMEK yetkilileri, 11 ayrı merkezde gerçekleştirilecek eğitimler hakkında bilgi almak isteyen vatandaşların kendilerine 0222 220 76 88 ve 0222 220 76 99 numaralı telefonlardan da ulaşabileceklerini ifade ettiler.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler