TRY - Türk Lirası
EUR
20,581
USD
19,072
GBP
23,369
CNY
2,780
24 Mart 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerEskişehir'de kar yağışı

Eskişehir’de kar yağışı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Eskişehir’de kar yağışıyla yüksek kesimler, beyaza büründü. Belediye ekipleri, kaldırım ve yollarda temizlik ile tuzlama çalışması başlattı.

Kentte hava sıcaklığı, sıfırın altında 3 dereceye kadar düştü. Gece yarısı başlayıp, aralıklarla süren kar yağışı, kentin yüksek kesimlerini beyaza bürüdü. Kar yağışı, Odunpazarı ilçesine bağlı Çankaya, Ihlamurkent, Vadişehir ve 75’inci mahallelerinde etkili oldu. Odunpazarı Belediyesi’ne bağlı ekipler, kaldırım ile yollarda temizlik ve tuzlama çalışması başlattı. Kar yağışı, özellikle Mihalıççık ilçesi ile kırsal mahallelerde hayatı olumsuz etkiledi. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ekipleri, tuzlama çalışması yapıp, iş makineleri ile karın biriktiği yolları açtı. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler