14 C
Ankara
9.9 C
İstanbul
17.9 C
İzmir
Pazartesi, Nisan 19, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerEskişehir beyaza büründü

  Eskişehir beyaza büründü

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Sabah saatlerinde etkisini gösteren kar yağışıyla Eskişehir beyaza büründü.

  Eskişehir’de koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle sokaklar boş kalırken, sabah saatlerinde etkisini gösteren kar yağışıyla kent kısa sürede beyaza büründü.

  Eskişehir’de hava sıcaklığı sıfırın altında 1 dereceye kadar düşerken, sabah saatlerinde kar yağışı etkili oldu. Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle sokaklar boş kalırken, kent, kısa sürede beyaza büründü. Karayolları ekipleri, Ankara ile Bursa çevre yolunda kar küreme ve tuzlama çalışmalarına başladı.

  Eskişehir beyaza büründü
  Eskişehir beyaza büründü

  Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri de kısıtlama nedeniyle önemli kavşaklarda görev alırken, araçlar ve kişiler tek tek kontrol edildi. Araç sürücüleri de kar yağışı nedeniyle kayganlaşan yollarda trafik ekiplerince dikkatli olmaları konusunda uyarıldı. Meteoroloji verilerine göre kar yağışının gün boyu aralıkla sürmesi bekleniyor.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler