TRY - Türk Lirası
EUR
19,654
USD
18,645
GBP
22,920
CNY
2,655
3 Aralık 2022, Cumartesi
Ana SayfaÖne ÇıkanEşi ile kayınpederini öldürmüştü; detaylar ortaya çıktı

Eşi ile kayınpederini öldürmüştü; detaylar ortaya çıktı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Kocaeli’de Ömer Sorguç, boşanma aşamasındaki eşi ile kayınpederini öldürmüştü olaya ilişkin detaylar ortaya çıktı.

Kocaeli’de Ömer Sorguç’un (25), boşanma aşamasındaki eşi Beyza Sorguç (23) ile kayınpederi Şahin Kılıç’ı öldürdüğü olaya ilişkin detaylar ortaya çıktı. Ömer Sorguç’un, günlerdir aile üyelerine ölüm tehditleri içeren mesajlar attığı, bu nedenle baba ve kızın polis merkezine gidip şikayette bulunduğu, evlerine döndükleri sırada da olayın yaşandığı belirtildi.

Olay, dün öğle saatlerinde, Başiskele ilçesi Barbaros Mahallesi Eyüp Sultan Caddesi’nde meydana geldi. Ömer Sorguç, boşanma aşamasındaki ayrı yaşadığı eşi Beyza Sorguç’un bulunduğu eve geldi. Apartmanın önünde saatlerce bekleyen Ömer Sorguç, Beyza Sorguç ile babası Şahin Kılıç’ın otomobille evlerine geldiklerini gördü.

Eşi ile kayınpederini öldürmüştü; detaylar ortaya çıktı
Eşi ile kayınpederini öldürmüştü; detaylar ortaya çıktı

Ömer Sorguç, tabancayla Şahin Kılıç’ı otomobilde, Beyza Sorguç’u ise binanın merdivenlerinde vurdu. İhbarla adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibi, baba ve kızının hayatlarını kaybettiğini belirledi. Kaçan Ömer Sorguç, polis tarafından yakalanıp gözaltına alındı.

ÖLÜMLE TEHDİT ETMİŞ

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde görevli hemşire Beyza Sorguç’un, 2019’da Ömer Sorguç ile Şanlıurfa’da evlendiği ve 1 ay evli kaldıktan sonra Başiskele ilçesindeki babasının evine gelip boşanma davası açtığı belirtildi. Olaydan önce Ömer Sorguç’un başta Şahin Kılıç olmak üzere aile üyelerine ölüm tehditleri içeren mesajlar attığı öğrenildi.

Kocaeli'de Ömer Sorguç, boşanma aşamasındaki eşi ile kayınpederini öldürmüştü olaya ilişkin detaylar ortaya çıktı.
Kocaeli’de Ömer Sorguç, boşanma aşamasındaki eşi ile kayınpederini öldürmüştü olaya ilişkin detaylar ortaya çıktı.

GÖZLEM YAPMIŞ

Ömer Sorguç’un olaydan 3 gün önce ailenin yaşadığı binanın önünde ve çevresinde gözlem yaptığı öğrenildi. Olay günü baba ve kızın, Ömer Sorguç’un tehdit mesajları üzerine polis merkezine gidip şikayette bulunduğu, evlerine döndüklerinde de öldürüldükleri ifade edildi.

Şahin Kılıç ile kızı Beyza Sorguç’un cenazeleri bugün toprağa verilecek.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler