TRY - Türk Lirası
EUR
20,221
USD
18,831
GBP
22,708
CNY
2,776
8 Şubat 2023, Çarşamba

Esenyurt’ta ahır yangını

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Esenyurt’ta ahır olarak kullanılan tek katlı yapıda yangın çıktı. Alevler kısa sürede yayıldı. İtfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangında, ahır içinde hayvan olmadığı öğrenildi.

Esenyurt Zafer Mahallesi 143. Sokak’ta, ahır olarak kullanılan tek katlı yapıda, saat 11.15’te yangın çıktı. Henüz bilinmeyen bir nedenle ahır içindeki tahta parçalarının tutuşması sonucu çıkan yangın, kısa sürede büyüdü. Çevredeki iş yerlerindeki insanların ihbarıyla itfaiye ekipleri sevk edildi.  

Esenyurt'ta ahır yangını
Esenyurt’ta ahır yangını

Alevlerin çatıyı sardığı sırada, itfaiye ekipleri sokağa gelerek yangına müdahale etti. Yangın sırasında ahır içinde hayvan olmadığı öğrenildi. Yangın yaklaşık 45 dakika sonra tamamen söndürüldü. Sağlık, polis ve zabıta ekipleri de sokakta hazır bulundu.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler