TRY - Türk Lirası
EUR
17,4156
USD
16,6793
GBP
20,2186
CNY
2,4905
16.2 C
Ankara
20.7 C
İstanbul
21 C
İzmir
30 Haziran 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanEsenyurt Belediyesi önünde eylem

  Esenyurt Belediyesi önünde eylem

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Esenyurt’ta, 7 bin daireli siteden ev alan 4 bin kişi, Esenyurt Belediyesi’nin yaklaşık 9 yıldır kat irtifakı için imza vermemesi nedeni ile mağdur olduklarını öne sürerek Esenyurt Belediyesi önünde eylem yaptı.

  Esenyurt’ta 2011 yılında yapımına başlanan siteden 4 bin kişi ev aldı. İnşaat devam ederken satılan dairelere kat irtifakı için Esenyurt Belediyesi’nin 9 yıldır imza atmaması sonucu mağdur olduklarını öne süren ev sahipleri eylem yaptı.

  Senyurt belediyesi onunde eylem 1 - öne çıkan - haberton
  Esenyurt Belediyesi önünde eylem

  Esenyurt Belediyesi önünde bir araya gelen site sakinleri belediye yetkilileri ile görüştü. Kat irtifakı için imza atılması gereken dosyanın İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne gönderildiği söylenirken mağdurlar sürecin artık tamamlanmasını istedi.

  Grup adına konuşan Özlem Hanelçi, “Devlette devamlılık esastır kaidesince Esenyurt Belediyesini ve Belediye Meclis üyelerini görevlerini yapmaya davet ediyoruz. Eski yönetimin borçlarını ödemekle övünen Belediye Başkanımızın, eski yönetimin vatandaşın mağduriyetine neden olan problemlerini çözmesini talep ediyoruz” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler