TRY - Türk Lirası
EUR
19,582
USD
18,642
GBP
22,754
CNY
2,673
8 Aralık 2022, Perşembe
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerEsenler'de kuaföre silahla saldırı

Esenler’de kuaföre silahla saldırı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Esenler’de kuaföre silahla ateş edildiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. 

Esenler Oruç Reis Mahallesi’nde, kapalı olan kuaföre dün gece 23.30 sıralarında bir kişi tarafından silahla ateş açıldı. Silahlı saldırgan olay yerinden kaçarken, çevredekiler polis ekiplerine ihbarda bulundu. Ekipler, olay yerinde çok sayıda boş kovan buldu. Polis şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. 

Esenler'de kuaföre silahla saldırı
Esenler’de kuaföre silahla saldırı

Kurşunlanan kuaförün sahibi Uğur Özkan olayın, geçen hafta aynı mahallede bir kişinin ölümüyle sonuçlanan otopark saldırısıyla bağlantılı olabileceğini iddia etti. Özkan eski ortağının otoparktakilerle arkadaş olduğunu belirterek, “Akşam evdeydik. Silah seslerini duyup geldik. Geldiğimizde dükkanımızı kurşunlamışlardı. Arabalarda kurşunlar vardı. Kimseyi de suçlayamıyorsun.

Geçen haftaki otopark olayında sonra büyük ihtimal onun devamıdır ama kimsenin de günahını almak istemiyoruz. Kimin yaptığı belli değil. Canımıza zarar gelmesin. Aynı hafta, aynı saatte denk geliyor bu olay. Bu olay tesadüf değil. Benim geçen hafta yaşanan silahlı saldırıyla tek bağlantım yanımda çalışan arkadaşım, eski ortağım. Onun arkadaşlarıyla alakalıydı. O da yanımdan ayrılalı 6 ay oluyor. Büyük ihtimal gözdağı vermek amaçlı yaptılar” dedi.

Esenler'de kuaföre silahla ateş edildiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. 
Esenler’de kuaföre silahla ateş edildiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. 

OLAY GÜVENLİK KAMERASINDA

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde şüphelinin olay yerine gelerek kuaföre ateş ettiği ve hızla uzaklaştığı görülüyor.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler