TRY - Türk Lirası
EUR
20,522
USD
19,034
GBP
23,273
CNY
2,771
25 Mart 2023, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYaşamErgani'deki köpek ölümlerine inceleme 

Ergani’deki köpek ölümlerine inceleme 

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Ergani’deki köpek ölümlerinin üzerine, İlçe Emniyet Müdürlüğü, jandarma ve belediye ekiplerince inceleme başlatıldı.

Ergani Belediyesi’nden yapılan açıklamada, denetim ve önlemlerin arttırıldığı belirtilerek, “Ergani Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Ergani Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ile failleri tespit edilmek üzere araştırmalarımıza koordineli olarak devam etmekteyiz. İlçemizde hiçbir canlının yaşam alanında zarar görmesine sessiz kalmıyoruz. Yaşanan cinayetlerin kurumlarımıza karşı suçlayıcı bir tutum doğurması, araştırmaların kapsamlı bir şekilde yürütülmesini gerektirmiştir.

Erganideki kopek olumlerine inceleme w - yaşam - haberton
Ergani’deki köpek ölümlerine inceleme 

Kaybettiğimiz sokak hayvanları için hemşerilerimize ve hayvanseverlerimize üzüntümüzü bildiririz. Bu konuda denetim ve önlemlerimiz arttırılmıştır. Bu süreçte sokak hayvanlarımızın mama ve su ihtiyaçları belediyemiz tarafından karşılanmaya devam etmektedir. Herhangi bir sebeple hastalanan, yaralanan sokak hayvanlarımız ilçemizdeki veteriner hekimlerimizle Hayvanları Koruma Kanunu’na uygun şekilde, tedavi edilerek alındıkları yere geri bırakılmakta ve kontrolleri düzenli olarak sağlanmaktadır. İlçede hiçbir canlının yaşam alanında zarar görmesine sessiz kalmayacağız” denildi. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler