TRY - Türk Lirası
EUR
16,1121
USD
15,4982
GBP
18,9451
CNY
2,2803
17.9 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
24.6 C
İzmir
16 Mayıs 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerErdoğan, kanser hastasına moral verdi

  Erdoğan, kanser hastasına moral verdi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Cumhurbaşanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana’nın Ceyhan ilçesinde kendisiyle görüşmek istediğini ileten kanser hastası Halime Özdemir’i (74) arayarak geçmiş olsun dileğinde bulundu.

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, bir süre önce ilçedeki temasları sırasında kanser hastası Halime Özdemir’i ziyaret etti. Sarıeroğlu ile sohbet eden Halime Özdemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini ve bir gün onunla görüşmek istediğini dile getirdi. Sarıeroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldiği toplantıda Özdemir’in dileğini aktardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan da bu dileği kırmayarak telefon görüşmesi yaptı.

  Erdogan kanser hastasina moral verdi 1 - yerel haberler - haberton
  Erdoğan, kanser hastasına moral verdi

  Özdemir’e geçmiş olsun dileğinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Rabbim sana şifalar versin inşallah. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Bize düşen bir görev varsa Jülide hanım bana bildirsin. Ellerinden öpüyorum” dedi.

  Özdemir de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ederek, “Sana kurban olurum” diye konuştu. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler