TRY - Türk Lirası
EUR
10,3120
USD
8,9299
GBP
12,1372
CNY
1,3848
RUB
0,1241
12.8 C
Ankara
16.5 C
İstanbul
17.5 C
İzmir
16 Ekim 2021, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanErciyes Üniversitesi'ne Turkovac ödülü

  Erciyes Üniversitesi’ne Turkovac ödülü

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Erciyes Üniversitesi tarafından geliştirilen Turkovac için ödül Prof. Dr. Mustafa Çalış’a Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından verildi

  ERCİYES Üniversitesi (ERÜ) tarafından Covid-19’a karşı geliştirilen, Sağlık Bakanlığı ve TÜSEB desteğiyle Faz-3 çalışmalarına devam edilen Turkovac, Yükseköğretim Kurulu tarafından üstün başarı ödülleri kapsamında ‘Topluma Hizmet Ödülü’ne layık görüldü. Ödül, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Akademik Yılı Açılış Töreni’nde ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verildi.

  Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törene, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, bakanlar, YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar, ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış’ın yanı sıra üniversite rektörleri, rektör yardımcıları ile akademisyenler katıldı. Düzenlenen törende, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar’ın konuşmalarının ardından Yükseköğretim Kurulu Üstün Başarı Ödülleri verildi.

  Erciyes universitesine turkovac odulu - öne çıkan - haberton
  Erciyes Üniversitesi’ne Turkovac ödülü

  Yükseköğretim Kurulu Üstün Başarı Ödülleri kapsamında ERÜ Covid-19’a karşı inaktif aşının geliştirilmesi ve insan faz çalışmalarının yürütülmesi projesi ile 2021 yılı ‘Topluma Hizmet Ödülü’ne layık görüldü. Ödül, ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verildi. ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, verilen ödül nedeniyle mutlu olduklarını belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar’a teşekkür etti. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler