TRY - Türk Lirası
EUR
15,4683
USD
13,5456
GBP
18,5278
CNY
2,1342
-9.3 C
Ankara
3.2 C
İstanbul
-3.1 C
İzmir
17 Ocak 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıErciyes Kayak Merkezi'nde yeni yıl hazırlığı başladı

  Erciyes Kayak Merkezi’nde yeni yıl hazırlığı başladı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden Erciyes Kayak Merkezi’nde yeni yıl hazırlıkları başladı

  Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, “Oteller yeni yıl için özel programlar hazırlıyorlar. Aralık ayının son haftasında yurt dışından Kayseri’ye 8 uçak inmesi bekleniyor” dedi.

  ” Tüm dünyada yoğun kış turizmi yılbaşından sonra başlıyor”

  Erciyes Kayak Merkezi, yeni yılda yerli ve yabancı turistleri misafir etmeye hazırlanıyor. Erciyes’te sezonun bu ay içinde açılması beklenirken, yılbaşı için rezervasyonlar da alınmaya başlandı. Hazırlıklarla ilgili bilgi veren Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, “Erciyes kayak ve kış sporları merkezinde bulunan otellerimizde yeni yıl için hazırlıklar başladı. Oteller yeni yıl için özel programlar hazırlıyorlar. Aralık ayının son haftasında yurt dışından Kayseri’ye 8 uçak inmesi bekleniyor. Özellikle yabancı misafirlerimiz yeni yıla dağda girmek için seyahat acentelerine başvurdular. Yılbaşı, yabancı konuklarımızın ayrıca dini günleri. Tüm dünyada yoğun kış turizmi yılbaşından sonra başlıyor. Erciyes’te ve Kayseri merkezde birçok otelde yılbaşı için özel programlar hazırladı. Çeşitli eğlence aktiviteleri olacak” diye konuştu.

  Erciyes'te ve kayseri merkezde birçok otelde yılbaşı için özel programlar hazırladı
  Erciyes’te ve Kayseri merkezde birçok otelde yılbaşı için özel programlar hazırladı

  ‘BU SEZON BİRÇOK SPOR AKTİVİTESİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAĞIZ’

  Erciyes‘in bu yıl birçok sportif faaliyet ve şampiyonaya ev sahipliği yapacağını söyleyen Cıngı, “Erciyes’te kış turizmi dışından sportif faaliyetleri de ön plana çıkarmaya gayret ediyoruz. Kurulduğumuz ilk yıldan itibaren de Erciyes’te milli ve uluslararası faaliyetlere imza attık. Türkiye’de ilk kez Avrupa ve dünya kupası mücadelelerine ev sahipliği yaptık. Bu etkinliklere ev sahipliği yapmamız profesyonel camiada, federasyon ve kulüpler nezdinde bizi tanınır hale getirdi. Bu sezon geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi birçok spor aktivitesine ev sahipliği yapacağız. Hiçbir hafta sonunu sezon boyunca boş geçirmemek adına çalışma yapıyoruz. Avrupa Kar Voleybol Kupası, Snowboard Kupası gibi birçok spor etkinliği ve şampiyona Erciyes’te olacak” ifadelerini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler