TRY - Türk Lirası
EUR
20,557
USD
19,042
GBP
23,395
CNY
2,766
22 Mart 2023, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerYaşamEnkazdan çıkan kediye jandarma şefkati

Enkazdan çıkan kediye jandarma şefkati

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Kahramanmaraş’ta, enkazdan çıkan kedi bandajını yenileyen jandarma, yiyecek ve su verdi. Jandarma, kediyi yıkılan binadan kurtulan kişiye teslim etti.

Kahramanmaraş’ta, depremde en çok etkilenen yerlerin başında gelen Trabzon Bulvarı’nda çok sayıda bina yıkıldı. Bulvardaki bina enkazından yaralı çıkarılan ve tedavisi yapılan kedinin, açlık ve susuzluktan bitkin olduğu görüldü. Bornova 2’nci Jandarma Tugay Komutanlığı’nda görevli jandarmalar, bir ayağı kırık olan ve kuyruğundan yaralanan kedinin bandajlarını yeniledi. Jandarma, kediyi soba başında kucağına alarak karnını doyurup, ısınması için battaniyeye sardı. Kedi, bir süre sonra jandarmanın kucağında uyudu. Jandarma, daha sonra kediyi yıkılan binadan kurtulan kişiye teslim etti. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler