TRY - Türk Lirası
EUR
20,557
USD
19,042
GBP
23,395
CNY
2,766
22 Mart 2023, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerYaşamEnkazda bulduğu kediye AFAD adını verdi

Enkazda bulduğu kediye AFAD adını verdi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Kahramanmaraş’a arama- kurtarma çalışmalarına katılmak için gönüllü gelen Batuhan Yusuf Aydın, ekiple enkazda bulduğu kediye AFAD adını verdi. Kediyi sahiplenen Aydın, kaldıkları çadırda bakıyor. 

Kahramanmaraş’a arama- kurtarma çalışmalarına destek için gelen gönüllü Batuhan Yusuf Aydın, çöken 3 katlı binada çalıştıkları sırada kedi sesi duydu. Daha sonra ekipler, yerini tespit ettikleri kediyi sıkıştığı enkazdan çıkararak kaldıkları çadıra götürdü. Kediye süt veren Aydın, çadırda bakmaya başladı. 

Enkazdan cikardiklari kediye afad adini verdiler 1126 dhaphoto6 - yaşam - haberton
Enkazda bulduğu kediye afad adını verdi 2

Batuhan Yusuf Aydın, enkazda kedi sesini duyunca o bölgeye yöneldiklerini söyleyerek, “Dün yıkılan bina içinden miyavlama sesi geliyordu. Rize ekibinden İsmet bey ile içeri girdik. Kediyi sıkıştığı yerden kurtardık. Adını da ‘AFAD’ koyduk. Şimdi bizimle çadırda kalıyor. Ona bakıyoruz” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler