TRY - Türk Lirası
EUR
19,654
USD
18,645
GBP
22,920
CNY
2,655
3 Aralık 2022, Cumartesi
Ana SayfaÖne ÇıkanEmine hemşire böbreğini kaybetti

Emine hemşire böbreğini kaybetti

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Karaman’da, evlilik teklifini reddettiği teyzesinin oğlu Hüseyin B.’nin (28) silahlı saldırısına uğrayan Emine hemşire böbreğini kaybetti.

Emine A.’nın 9 saat süren ameliyatta 3 kez kalbinin durduğu ve yeniden çalıştırıldığı belirtildi. Emine A.’nın yoğun bakımda tedavisinin sürdüğü, intihara kalkışan Hüseyin B.’nin ise sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Emine hemşire böbreğini kaybetti
Emine hemşire böbreğini kaybetti

Olay, 24 Ekim günü saat 11.30 sıralarında, Hamidiye Mahallesi’ndeki 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nde meydana geldi. Yolcu otobüsüne muavinlik yapan Hüseyin B., elinde çiçekle aile sağlığı merkezine gidip platonik aşk beslediği teyzesinin kızı hemşire Emine A.’ya evlilik teklif etti, ret cevabı alınca da oradan ayrıldı. Bir süre sonra yeniden Emine A.’nın odasına gelen Hüseyin B., kurusıkıdan dönüştürülen tabancayla ateş etti.

Ardından silahın namlusunu kendi göğsüne çevirip tetiği çekerek intihara kalkıştı. Yaralanan Emine A. ve Hüseyin B.’ye ilk müdahaleyi sağlık merkezindeki doktorlar yaptı. Kuzenler çağrılan ambulanslarla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Emine A.’ya verdiği çiçeğin üzerindeki notta ‘Sevdam bir nefes gibi, çekmezsem ölürüm…’ yazan Hüseyin B.’nin sosyal medya hesaplarında da Emine’nin baş harfi olan E.’yi omzuna kesici aletle yazdırdığı fotoğrafı paylaştığı görüldü.

Karaman'da, evlilik teklifini reddettiği teyzesinin oğlu Hüseyin B.'nin (28) silahlı saldırısına uğrayan Emine hemşire böbreğini kaybetti.
Karaman’da, evlilik teklifini reddettiği teyzesinin oğlu Hüseyin B.’nin (28) silahlı saldırısına uğrayan Emine hemşire böbreğini kaybetti.

Emine hemşirenin kaldırıldığı hastanede 9 saat süren ameliyat boyunca 3 kez kalbinin durduğu ve yeniden çalıştırıldığı, 1 böbreğinin de alındığı öğrenildi. Ameliyatta 37 ünite kan verilen, birkaç organı daha hasar gören Emine A.’nın entübeden çıkartılıp uyandırıldığı, yoğun bakımda tedavisinin sürdüğü belirtildi. Hüseyin B.’nin ise sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler