TRY - Türk Lirası
EUR
20,522
USD
19,034
GBP
23,273
CNY
2,771
26 Mart 2023, Pazar
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıElimizden geldiğince depremzedelerin yanındayız

Elimizden geldiğince depremzedelerin yanındayız

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Başkanı Eren Üçlertoprağı, “Bu zorlu süreçte elimizden geldiğince depremzedelerin yanındayız. Federasyon olarak süreci sonuna kadar takip edeceğiz” dedi.

Kahramanmaraş merkezli olmak üzere çevre illerde de etkili olan deprem felaketi sonrasında depremzedelere yapılan yardımlar devam ediyor.

Elimizden geldiğince depremzedelerin yanındayız
Elimizden geldiğince depremzedelerin yanındayız

Depremzedelere 500 bin TL yardımda bulunan TOSFED ve kendisine bağlı bulunan 29 spor kulübü bir araya gelerek deprem bölgelerine 465 gönüllü, 188 özel donanımlı 4×4 offroad aracı, 12 iş makinası, 6 yemek aracı, 21 TIR, 6 kamyon ve 7 panelvan yardım malzemesi ile destek vermeye devam ediyor.

Tosfed baskani eren uclertopragi depremzedelerin yanindayiz 3503 dhaphoto2 - i̇ş dünyası - haberton

İlk günden itibaren sahada görev yapan gönüllüler, Kahramanmaraş, Hatay ve Elbistan’da 14 depremzedeyi enkaz altından sağ olarak kurtardılar. TOSFED Başkanı Eren Üçlertoprağı, “Bütün Türkiye’ye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu zorlu süreçte elimizden geldiğince depremzedelerin yanındayız. Federasyon olarak süreci sonuna kadar takip edeceğiz” diye konuştu.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler