TRY - Türk Lirası
EUR
15,2872
USD
13,4850
GBP
17,9378
CNY
2,1189
4.6 C
Ankara
5.9 C
İstanbul
10.7 C
İzmir
1 Aralık 2021, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınEko sorumlu kumaşlar ile doğa dostu ürünler

  Eko sorumlu kumaşlar ile doğa dostu ürünler

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Bonesmen giyim markası 2022 sonbahar-kış sezonu için eko sorumlu kumaşlarla doğa dostu ürünler tasarladı

  2022 sonbahar-kış sezonunda moda severleri yeni bir yolculuğa davet edeceklerini ifade eden Marka Kurucusu Dinçer Kosovalı, modada “responsible” kavramının önemini vurguladı.

  Bonesmen Kurucusu Dinçer Kosovalı, markanın 2022 sonbahar-kış sezonu için başlattığı çalışmalara yönelik olarak, “Başlangıç noktamız ‘responsible’ kelimesiyle karşılanan eko sorumlu kumaşlar. Doğa dostu seçeneklerle müşterilerimizin karşısına çıkmanın gururunu yaşıyoruz. Çünkü yeni nesillere yaşanabilir bir gezegen bırakmak önemli. Bu dünyada yaşayan pek çok canlı var. Her birini düşünmek zorundayız. Yeni dönemde genç, özgür dinamik ve cesur tasarımlar ile yeni bir hikâye yazmayı düşünüyoruz. Doğaya saygılı tasarımlarımız, çok özel detaylarla müşterilerimizle buluşacak. Daha iyi bir dünya her zaman mümkün. Biz de tasarımlarımızla temel olarak bunu göstermeye çalışacağız” diye konuştu.

  ‘RESPONSIBLE’ SLOGANI İLE TASARIMLARI DUYURDU

  Yeni sezon tasarımlarına yönelik açıklamalar yapan Dinçer Kosovalı, “Bonesmen olarak kadın ve erkeğin enerjisini yansıtacak tasarımlarımız bulunuyor. Genç, dinamik, estetik ürünlerimizle, kadın ve erkeğin kendilerini daha rahat ifade etmesini amaçlıyoruz. Agresif desenlerin dokulu yüzeylerle buluştuğu tasarımlarımız sofistike bir monokrom yaklaşım sunuyor. Bununla birlikte teknik kumaş üzerine uygulanan kontrast kurukafa detayları, çok özel koleksiyonumuzun dominant tavrını simgeliyor. Her bir tasarımımızda, estetik ihtiyaçların giderilmesi adına özel detayları kullanıyoruz” şeklindeki sözleri ile koleksiyonu oluştururken kullandıkları özel detayların önemini vurguladı.

  Tasarım detaylarına da değinen Kosovalı, “Deri detaylanan lüks dokunuşlar, baskı ve işlemeler koleksiyona eklenen ışıltılar. Tasarımların çok özel bir görünüm elde edebilmesi için lüks dokunuşlara çok önem veriyoruz. Bilindiği üzere dijital kültürün yükselişi, konfor ve çok yönlülük kavramlarının ön plana çıkmasını sağladı. Bu kavramlardan ilham alarak swetshirtlar, bol kesimli t-shirtler ve t-shirt elbiseler tasarladık.

  Mavi, kırmızı ve kırmızı tonları; tasarımların hareketlilik kazanmasını sağlıyor. 2022 sonbahar-kış koleksiyonunda sokaktan gelen ilhamla ve asi ruhla sıra dışı tasarımlara imza atıyoruz. Tasarımlarımızla rahatlık ve eğlence arasında bir denge kuruyoruz. Ayrıca yeni sezon için parti kıyafetlerimiz de bulunuyor. Her bir tasarımımız, geniş bir kesim tarafından ilgi çeksin ve beğenilsin istiyoruz” diyerek özgün tasarımlarının ilgi görmesinin kendileri için mutluluk verici olacağını sözlerine ekledi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler