TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
17.6 C
Ankara
19 C
İstanbul
22 C
İzmir
25 Eylül 2022, Pazar
Ana SayfaÖne ÇıkanEGM'den HDP'nin Diyarbakır'daki programıyla ilgili açıklama

EGM’den HDP’nin Diyarbakır’daki programıyla ilgili açıklama

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

EGM’den HDP’nin Diyarbakır’daki programıyla ilgili açıklama: 16 kişi gözaltına alındı.

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Terörle Mücadele Daire Başkanlığı tarafından HDP’nin Diyarbakır programıyla ilgili yapılan açıklamada, “Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı doğrultusunda 16 kişi yakalanarak gözaltına alınmıştır” denildi.

EGM Terörle Mücadele Daire Başkanlığı tarafından, HDP’nin Diyarbakır programıyla ilgili açıklama yapıldı. Twitter hesabından yapılan açıklamada, “26 Aralık 2021 günü saat 10.00’da HDP’nin Diyarbakır Kaplan City Düğün Salonu isimli yerde gerçekleştirdikleri programda; Katılımcılar tarafından terör örgütü propagandası yapıldığı ve suç ve suçlunun övüldüğünün tespit edilmesi üzerine Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı doğrultusunda 16 kişi yakalanarak gözaltına alınmıştır” ifadeleri kaydedildi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler