TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
25.6 C
Ankara
24.6 C
İstanbul
32 C
İzmir
2 Temmuz 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerTeknoloji HaberleriEğitim dünyasını buluşturan fuar

  Eğitim dünyasını buluşturan fuar

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Başkentli firmalar eğitim dünyasını buluşturan fuara damga vuracak. Tarsus Turkey tarafından düzenlenen GESS Türkiye 2022, eğitim dünyasına ilham verecek sunumlara da ev sahipliği yapacak.

  Üç yıl aradan sonra eğitim dünyasının ilk ve en büyük yüz yüze buluşması olacak GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı, 26-28 Mayıs 2022 tarihlerinde, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

  Eğitim dünyasını buluşturan fuar
  Eğitim dünyasını buluşturan fuar

  Ankara’dan ta 24 firmanın katılacağı fuarda, başta uzaktan eğitim teknolojileri olmak üzere, EdTech – AI, AR, Kodlama, VR, E-Öğrenme ve Yazılım, Oyunlaştırma, Donanım, 3D Yazıcılar, AV, Multimedya Teknolojisi, STEAM gibi dijital yenilikler bir arada sergilenecek. Tarsus Turkey tarafından düzenlenen GESS Türkiye 2022, eğitim dünyasına ilham verecek sunumlara da ev sahipliği yapacak. 11 ülkeden 100’e yakın konuşmacı, fuarla eş zamanlı düzenlenen GESS Global Konferanslarında “eğitimin geleceğini” anlatacak.

  Başkentli firmalar eğitim dünyasını buluşturan fuara damga vuracak. Tarsus turkey tarafından düzenlenen gess türkiye 2022, eğitim dünyasına ilham verecek sunumlara da ev sahipliği yapacak.
  Başkentli firmalar eğitim dünyasını buluşturan fuara damga vuracak. Tarsus Turkey tarafından düzenlenen GESS Türkiye 2022, eğitim dünyasına ilham verecek sunumlara da ev sahipliği yapacak.

  Ankaralı eğitim firmaları yeniliklerini dünya ile buluşturacak…

  GESS Türkiye Fuarı’na bu yıl Ankara’dan; Alpgen Robotics, Amazoi Bilişim Sistemleri, Bilişim School, Bilişim Teknolojileri Eğitimcileri Derneği, Edu-Okul, Emn Eğitim Cihazları, Exentech, Fernus Eğitim Teknolojileri, İm Park Bilişim, İsem Yayıncılık, İstanbul Öğretim ve Eğitim Araçları Sanayi, İz Grup, Kurmay Kitap, Meraklı Karga, Onyx Boox, Renko, Sebit, Total Yazılım, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Ulusal Akademik Ağ ve Bilgi Merkezi, Türkiye Zeka Vakfı, Vedubox, YFU, Yıldırım Elektronik ve Zihinler Fora Eğitim Yazılım katılacak.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler