TRY - Türk Lirası
EUR
19,265
USD
18,641
GBP
22,288
CNY
2,603
30 Kasım 2022, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerYaşamEdirne'den Kastamonu'ya 1 kamyon İpsala pirinci

Edirne’den Kastamonu’ya 1 kamyon İpsala pirinci

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Edirne’nin İpsala ilçesinden, sel felaketinden etkilenen Kastamonu’ya 1 kamyon İpsala pirinci gönderildi

İpsala Kaymakamlığı koordinesinde belediyelerin desteği ile Kastamonu’daki afetzedeler için pirinç ve yardım malzemeleri toplandı. İpsala’daki koordinasyon merkezinde toplanan yardımlar, sel felaketinden etkilenen afetzedelere ulaştırılmak üzere Kastamonu’ya gönderildi.

Edirne’den Kastamonu’ya 1 kamyon İpsala pirinci

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, Türkiye’nin afetlerle ilgili zorlu bir süreçten geçtiğini ve milletin desteğiyle birlik içinde her işin üstesinden gelineceğini belirterek, “Bu kapsamda ilçemizde başlatılan yardım kampanyasına sahip çıkan devletimiz tarafından düzenlenen yardım kampanyasına katkılarını sunan belediye başkanlıklarımıza, tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, siyasi partilerimize, sivil toplum örgütlerimize ve İpsalalı tüm hemşehrilerimize gönülden teşekkür ederiz” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler