TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
18.4 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
24 C
İzmir
24 Eylül 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYaşamEce Erken öldürülen eşinin duruşmasında bayıldı

Ece Erken öldürülen eşinin duruşmasında bayıldı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Sunucu Ece Erken öldürülen eşinin duruşması, sanık Kadir Yasak savunma yaparken, fenalaştı. Baygınlık geçiren Erken’in duruşma salonundaki sandalyeye başını çarptığı öğrenildi. 

Erken’in avukatı Pırıl Erkanlı Üçgül, “Duruşmanın sonuna kadar dayanamadı. Kollarına girerek arka kapıdan çıkarttık, hastaneye götürülüyor. Sandalyenin uç kısmına başını vurduğu için belki bir doktor kontrolü gerekebilir” dedi. 

Bakırköy’de Beşiktaş Spor Kulübünün eski yöneticisi ve Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazcıoğlu’nun öldürülmesine ilişkin Bakırköy 12. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın ilk duruşmasında sanıklar savunmalarını yaptı. Sanıklardan Kadir Yasak’ın savunması sırasında Ece Erken’in bayılması nedeniyle duruşmaya zorunlu bir ara verildi. Erken’in düşerken başını duruşma salonundaki sandalyeye çarptığı öğrenildi. Kısa sürede kendine gelen Ece Erken’in, avukatının kolunda salondan çıkarken ağladığı gözlendi. Bir süre salon dışında dinlenen Erken, adliyeden ayrıldı. Duruşma sanık savunmalarıyla devam ediyor. 

Ece erken oldurulen esinin durusmasinda bayildi 1 - yaşam - haberton
Ece erken öldürülen eşinin duruşmasında bayıldı

“BAŞINI VURDUĞU İÇİN BELKİ BİR DOKTOR KONTROLÜ GEREKEBİLİR”

Ece Erken’in avukatı Pırıl Erkanlı Üçgül, adliye önünde basın mensuplarına bilgi verdi. Üçgül, “Müvekkilim duruşmaya çok zor bir psikolojiyle gelmişti. Sanıkların olayı anlattıkları sırada müvekkilimin başı döndü ve yere düştü. Düştüğü sırada başını sandalyeye vurdu. Dayanamıyordu, ifadelerin doğru olmadığını belirtiyordu fakat, en son bu oldu. Duruşmanın sonuna kadar dayanamadı. Kollarına girerek arka kapıdan çıkardık. Hastaneye doğru gidiyorlar. Belki eve doktor da getirilebilir. Ben de şimdi yanına gideceğim. Bayılırken sandalyenin uç kısmına başını vurduğu için, doktor kontrolü gerekebilir” dedi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler