TRY - Türk Lirası
EUR
20,378
USD
18,820
GBP
22,674
CNY
2,778
4 Şubat 2023, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıE-Ticaret Köprüsü Türkiye - BAE

E-Ticaret Köprüsü Türkiye – BAE

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Dubai Chamber ve ETİD’in desteği, EZDubai’nin katkılarıyla, 13 Temmuz’da “E-Ticaret Köprüsü Turkey-BAE” etkinliği düzenlenecek.

Dubai Chamber ve ETİD’in desteği, EZDubai’nin katkılarıyla, 13 Temmuz’da düzenlenecek olan “E-Ticaret Köprüsü Türkiye-BAE” etkinliğinde Ready2Sale, Turkishsouq, Arzum, Boyner, DeFacto, EBebek, Evyap, Flo, Rebul, Özdilek, PasabahceMagazacilik, Suwen, SoChic gibi önemli firmalar yer alacak.

Dubai chamber ve eti̇d’in desteği, ezdubai’nin katkılarıyla, 13 temmuz’da “e-commerce bridge turkey-uae” etkinliği düzenlenecek.

PtteM Yönetim Kurulu Üyesi ve Ceo’su Hakan Çevikoğlu etkinlikle ilgili görüşlerini açıkladı.

“Biz de e-ihracatın yükselen değerleri Ready2Sale ve Turkishsouq markalarımızla katılacağız. Dubai Ticaret Ataşemiz Sn. Hasan ONAL ‘ın değerli katkılarıyla online gerçekleşecek etkinlikte, ülkemizin e-ihracat alanında global hedeflerine bir adım daha yaklaşacağına inanıyorum.”

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler