TRY - Türk Lirası
EUR
20,455
USD
18,813
GBP
23,207
CNY
2,785
31 Ocak 2023, Salı
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıE-para sektörü oyuncularına bir yenisi daha eklendi

E-para sektörü oyuncularına bir yenisi daha eklendi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Ödeme hizmetleri ve e-para sektörü oyuncularına bir yenisi daha eklendi. 32,5 milyon TL ödenmiş sermayeyle Vepara kuruldu.

Kullanıcıların ödeme süreçlerine ilişkin beklentilerinin artması ve geleneksel bankacılık hizmetlerinin yetersiz kalması, finansal teknoloji şirketlerinin yükselişini beraberinde getirdi. Türkiye’de de fintech ekosisteminde rekabet artıyor. Ödeme hizmetleri ve e-para sektörü oyuncularına bir yenisi daha eklendi. 32,5 milyon TL ödenmiş sermayeyle Vepara kuruldu.

Şirketin Genel Müdürü Volkan Üstün, “Yenilikçi bir yaklaşımla ödeme hizmetleri ve elektronik para sektörüne giriş yapıyoruz. Ekipteki herkes bankacılık ve fintech ekosisteminde ciddi bir deneyime sahip. Odağımıza müşteri deneyimini alarak, bireysel ve kurumsal müşterilerimize en iyi ürün ve çözümleri sunmaya çalışacağız” dedi.

2 işletmeden birinin bu yıl içinde ödeme seçeneklerini artıracağını söylediğini vurgulayan Üstün, “Dealroom raporuna göre finansal teknoloji girişimleri yatırım yoğunluğu açısından sağlık sektörünün hemen gerisinde konumlandı.

Teknoloji ihtiyacının yüksek olduğu bu sektörde, kurumsal finansal teknolojiler kırılımını POS hizmetleri ve avantajları, dijital cüzdan, ön ödemeli kartlar, sağladığı cashback hizmetler gibi kullanıcının işini kolaylaştıran ihtiyaçlar şekillendiriyor. Vepara olarak biz de her ölçekten işletmenin internet sitesinden ödeme almasını mümkün kılan POS ürünlerimize güveniyoruz. İnovatif bir altyapı, rekabetçi komisyon oranları ve hızlı işlem seçenekleriyle geliştirdiğimiz kurumsal çözümlerimiz, aynı gün içinde kullanıma hazır hale geliyor.

Bireysel müşterilerimiz ise zamandan ve mekandan bağımsız 7 gün 24 saat masrafsız para transferi, dünyanın her yerinde geçerli olan özgürce kullanabilecekleri ön ödemeli kartlar ile onlarca markada cashback ve ödeme kolaylığı sağlayan Dijital Cüzdan hizmetlerimizden dakikalar içinde yararlanmaya başlayabiliyor. Ürün ve hizmetlerimizi geliştirirken, sektörde deneyimli genç ve dinamik ekibimizle, müşterilerimizin sesine kulak verdik” diye konuştu. 

32,5 MİLYON TL ÖDENMİŞ SERMAYEYLE KURULDU

Geçtiğimiz aylarda 32,5 milyon TL ödenmiş sermayeyle kurulduğunu hatırlatan Üstün, değerlendirmelerini şu ifadelerle sonlandırdı:

“Şirket sahiplerinden influencer’lara, bayileriyle ödeme sistemi kurmak isteyen merkez ofislerden bireysel kullanıcılara, geniş bir ölçekte tüm kullanıcılarımıza 360 derece hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Bu zamana kadarki kart, cüzdan ve ödeme alanındaki tecrübe ve işbirliklerimizi; kullanıcıların en çok ihtiyacı olduğu sorunlara çözüm oluşturacak ürünlerle sorunsuz bir finansal teknoloji deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. Kullanıcılarımızın bize 7 gün 24 saat ulaşabilmesini önemsiyor, destek ve müşteri hizmetleri başlıklarına ayrıca özen gösteriyoruz. Elektronik para ve ödeme hizmetleri sektöründe fark yaratmak ve lider oyuncular arasında yer almak için hazırız.”

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler