TRY - Türk Lirası
EUR
15,2113
USD
13,4118
GBP
18,2485
CNY
2,1137
-6.4 C
Ankara
2.6 C
İstanbul
-3.1 C
İzmir
20 Ocak 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerTeknoloji HaberleriDünyada Bir İlk; Dijital Kurye

  Dünyada Bir İlk; Dijital Kurye

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  DDTECH bünyesinde yer alan ve Dünyada Bir İlk Olan Dijital Kurye, evrak teslim ve onay süresini 30 dakikaya indiriyor.

  Yeni Dünya düzeni ile büyüyen ve hızla gelişen kuryecilik anlayışı da dijital dönüşüme hazırlanıyor. Evrak teslim sürelerini minimuma indirmeyi hedefleyen ve Dünyada bir ilk olan Dijital Kurye, hizmet sektöründe devrim niteliğinde yeni bir çözüm anlayışını hizmete sunuyor. Evrak imzalama ve onay sürecini 30 dakikaya indirmeyi hedefleyen Dijital Kurye, imza teknolojileri ve kimlik doğrulama teknolojilerini kullanarak yeni bir hizmet anlayışını sektöre kazandırıyor. 

  Dijital Kurye almış olduğu 3.5 milyon dolar yatırımla yeni bir hizmet anlayışını dünyaya sunuyor

  Günümüzde iş hayatının yoğunluğunu ve evrak onay işlemlerinin uzayan süreçlerinden bahseden Dijital Kurye CEO’su Oral Başer, sunmuş oldukları çözümlerle birlikte iş hayatının hızlı bir ivme kazanacağını söyledi. Dijital Kurye olarak kontrat yönetimi, dijital belge ve belge yönetimi hizmetleri sunduklarını belirten Başer; sunduğumuz bu çözümlerle birlikte evrak onay süreçleri çok kısa zaman içinde çözümlenebildiği gibi müşteri güvenirliğini de maksimum seviyeye çıkarmış olacağız, dedi.  

  Globalde bu işi yapan tek firmayız 

  Dijital Kurye’yi imza teknolojilerinin, kimlik doğrulama teknolojilerinin kullanıldığı dökümanın überi diye nitelendiren Başer, motorlu ya da araçlı kuryeler ellerinde tabletle müşterinin adresine giderek, “1 adet imzalanacak dökümanı” olduğunu söylüyor. Dökümanı kesinlikle kurye görmüyor. Müşteri kuryeye bir şifre veriyor evrak o zaman açılıyor ve evrağı sadece müşteri görüyor. Kapıda kurye müşterinin kimliğini BDK ve BDDK belirlediği regülasyonlara göre doğruluyor ve sizin gerçekten o kişi olduğunuza emin olduktan sonra evrağı rahatlıkla imzalatabiliyor.

  Bu işlemin ortalama süresi sadece 30 dakikayı buluyor. Bugün herhangi bir bankanın herhangi bir abonelik sürecini ise ortalama olarak 8 günde tamamlıyor. Bu çözümler sayesinde zaman tasarrufuyla birlikte kimlik sahteciliğininde önüne geçilebileceğini belirterek önümüzdeki dönemde iş hayatında büyük bir ses getireceklerini ve globalde de pek çok firmayla çalışmayı hedeflediklerini belirtti.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler