19.4 C
Ankara
22 C
İstanbul
20.7 C
İzmir
Pazar, Mayıs 16, 2021
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanDSÖ'den kritik kovid-19 aşısı açıklaması

  DSÖ’den kritik kovid-19 aşısı açıklaması

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  DSÖ’den kritik kovid-19 aşısı açıklaması Astrazeneca – Oxford ve Çin aşılarının acil kullanım iznini gözden geçirdiklerini açıkladı.

  DSÖ aşılama direktörü Kate O’Brien “Çin aşıları ve Astrazeneca – Oxford aşısı için acil kullanım izni sürecini inceliyoruz. Diğer aşılarla ilgili de sürecü başlatıyoruz“ dedi.

  Dsö'den kritik kovid-19 aşısı açıklaması
  DSÖ’den kritik kovid-19 aşısı açıklaması

  Dünya Sağlık Örgütü’nden kritik aşı açıklaması geldi. DSÖ, Astrazeneca – Oxford ve Çin aşılarının acil kullanım iznini gözden geçirdiklerini açıkladı. DSÖ Aşılama Direktörü Kate O’Brien tarafından yazılı yapılan açıklamada, “Çin aşıları ve Astrazeneca – Oxford aşısı için acil kullanım izni sürecini inceliyoruz. Diğer aşılarla ilgili de sürecü başlatıyoruz“ ifadelerine yer verildi. Öte yandan, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), Pfizer-BioNTech firmasının ürettiği Covid-19 aşısının acil kullanımına onay vermişti.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler