TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
21.1 C
Ankara
22.6 C
İstanbul
29 C
İzmir
2 Temmuz 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriDragon Yarışları nefesleri kesti

  Dragon Yarışları nefesleri kesti

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından Porsuk Çayı’nda düzenlenen Gençlik Kupası Dragon Yarışları nefesleri kesti.

  Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Gençlik Kupası Dragon Yarışları, Porsuk Çayı üzerinde takımların kıyasıya mücadelesiyle gerçekleştirildi.

  Alp Dragons, ESOGÜ Küheylan, ESL Spor Lisesi, Amazonlar, Estram, Patatesler, Hippoterapi Türkiye ve Doğaes takımlarının mücadelesinde takımlara finale kalmak için ter döktü. 

  Yarı final mücadelesi sonrası Alp Dragons, ESOGÜ Küheylan, ESL Spor Lisesi ve Amazonlar takımları finale kalarak zamana karşı yarıştı.

  Dragon yarışları nefesleri kesti
  Dragon Yarışları nefesleri kesti

  Binlerce Eskişehirlinin Porsuk Çayı kenarından heyecanla takip ettiği ve büyük heyecan sahne olan yarışlarda, Alp Dragons şampiyon olurken, ESOGÜ Küheylan ikinci, ESL Spor Lisesi üçüncü ve Amazonlar dördüncü oldu.

  Alp Dragons takımına şampiyonluk kupasını ve madalyalarını Büyükşehir Belediye Başkanvekili Aydın Ünlüce verdi. Ünlüce sporcuları tebrik ederek hem şampiyonluklarını hem de bayramlarını kutladı.

  Yarışta ikinci olan ESOGÜ Küheylan takımının madalyalarını ESKİ Genel Müdürü ve Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Özen verdi.   

  19 mayıs atatürk’ü anma, gençlik ve spor bayramı’nda eskişehir büyükşehir belediyesi tarafından porsuk çayı’nda düzenlenen gençlik kupası dragon yarışları nefesleri kesti.
  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından Porsuk Çayı’nda düzenlenen Gençlik Kupası Dragon Yarışları nefesleri kesti.

  Yarışta üçüncü olan ESL Spor Lisesine madalyalarını ise Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Mehmet Ali Çeliksoy ile Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Serdar Ergen verdiler. 

  Yarışmada dördüncü olan Amazonlar takımına verdikleri mücadele nedeniyle çiçek takdim edildi. Amazonlar takımı da Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Mehmet Ali Çeliksoy’a spora ve kendilerine verdikleri destek nedeniyle teşekkür plaketi verdi. 

  Ödül töreni sonrası sporcular ellerinde Türk bayraklarıyla marşlar söylerken, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusunu yaşadı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler