TRY - Türk Lirası
EUR
18,2191
USD
18,5617
GBP
20,7953
CNY
2,6084
17.9 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
25 C
İzmir
3 Ekim 2022, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerDonbas bölgesinde gece boyunca 16 saldırı oldu

Donbas bölgesinde gece boyunca 16 saldırı oldu

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Luhansk Valisi Serhiy Haidai sosyal medya hesabından, “Donbas bölgesinde gece boyunca 16 saldırı oldu, 4 ölü var” açıklaması yaptı.

Luhansk Valisi Serhiy Haidai resmi sosyal medya kanalından yaptığı açıklamalarla bölgedeki son durumu değerlendirdi. Luhansk ve Donetsk’i kapsayan Donbas bölgesinde gece boyunca 16 saldırı olduğunu belirterek Severodonetsk kentinde bombardıman sonucu 4 kişinin yaşamını kaybettiği ve 3 kişinin yaralandığını duyurdu.

Donbas bölgesinde gece boyunca 16 saldırı oldu
Donbas bölgesinde gece boyunca 16 saldırı oldu

Luhansk Valisi Serhiy Haidai, çatışmaların yoğun yaşandığı Donbas bölgesindeki son durumu değerlendirdi. Haidai, “Dün gece Donbass’ta 16 düşman saldırısı püskürtüldü, sekiz tank, 17 birlik zırhlı muharebe aracı, dört özel zırhlı araç ve altı konvansiyonel düşman aracı imha edildi” dedi.

Luhansk valisi donbas bolgesinde gece boyunca 16 saldiri oldu 4 olu 3419 dhaphoto2 - dış haberler - haberton

SON TRAFO MERKEZİ İMHA EDİLDİ

Severodonetsk kentinde bombardıman sonucu 4 kişinin öldüğünü ve 3 kişinin yaralandığını ifade eden Haidai, Lısıçansk kentinde ise ağır bombardıman sonucu son çalışan trafo merkezinin imha edildiğini ve bölgede elektriğin bulunmadığını belirtti.   

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler