16.4 C
Ankara
17.9 C
İstanbul
21 C
İzmir
Perşembe, Nisan 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerDonald Trump Jr Biden'ı eleştiri yağmuruna tuttu

  Donald Trump Jr Biden’ı eleştiri yağmuruna tuttu

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  ABD Eski Başkanı Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr Biden’ı sosyal medya üzerinden eleştiri yağmuruna tuttu.

  ABD Başkanı Joe Biden, Teksas eyaletinde mevsim normalleri dışında yaşanan kar fırtınasından sonra yaralarını sarmaya çalışan Teksaslıları ziyaret etti. Eski başkan Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr, Biden’ın bölgeyi ziyaret etmesinde geç kaldığı konusunda eleştirdi.

  ABD’nin en az 38 kişi hayatını kaybettiği, milyonlarca kişinin elektriksiz kaldığı dondurucu soğuk ve kar fırtınası nedeniyle Başkan Joe Biden Teksas eyaletini ziyaret etti. Bölge halkına gerçekleştirilen ziyarette geç kalındığına işaret eden eski Başkan Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr ise Biden’ı sosyal medya üzerinden eleştiri yağmuruna tuttu.

  Donald Trump Jr,  Biden’ın Teksas ziyaretine ilişkin yaptığı paylaşımda, “Demek istediğim, sadece 2 hafta oldu ama hey en azından ‘empatisi sergilenecek’. Sizi bilmiyorum ama sergide yetkinlik görmeyi tercih ederim ve bu açıkça olmayacak. Biden fırtına hasarını görmek için Teksas’a gidiyor, gıda bankasını ziyaret ediyor” ifadelerine yer verdi.

  TEKSAS’TA KAR FIRTINASI FELAKETİ

  Abd eski başkanı donald trump'ın oğlu donald trump jr biden'ı sosyal medya üzerinden eleştiri yağmuruna tuttu.
  ABD Eski Başkanı Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr Biden’ı sosyal medya üzerinden eleştiri yağmuruna tuttu.

  Ülkede geçtiğimiz hafta soğuk hava etkisini gittikçe artırırken sıcaklıktaki ani düşüş hayatı olumsuz etkilemişti. Teksas eyaletinde 4 milyon 300 bin ev ve iş yeri elektriksiz kalırken Apalaçya bölgesi olarak bilinen Kentucky, Alabama, Kuzey Carolina gibi diğer çevre eyaletlerde de 500 binden fazla kişi elektrik kesintisi yaşanmıştı. Teksas, eksi 18 derece ile son 30 yılın en soğuk günlerini yaşarken eyalette 38’in üzerinde kişi hayatını kaybetmişti. 

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler