TRY - Türk Lirası
EUR
20,452
USD
18,811
GBP
23,290
CNY
2,773
29 Ocak 2023, Pazar
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerDonald Trump Jr Biden'ı eleştiri yağmuruna tuttu

Donald Trump Jr Biden’ı eleştiri yağmuruna tuttu

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

ABD Eski Başkanı Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr Biden’ı sosyal medya üzerinden eleştiri yağmuruna tuttu.

ABD Başkanı Joe Biden, Teksas eyaletinde mevsim normalleri dışında yaşanan kar fırtınasından sonra yaralarını sarmaya çalışan Teksaslıları ziyaret etti. Eski başkan Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr, Biden’ın bölgeyi ziyaret etmesinde geç kaldığı konusunda eleştirdi.

ABD’nin en az 38 kişi hayatını kaybettiği, milyonlarca kişinin elektriksiz kaldığı dondurucu soğuk ve kar fırtınası nedeniyle Başkan Joe Biden Teksas eyaletini ziyaret etti. Bölge halkına gerçekleştirilen ziyarette geç kalındığına işaret eden eski Başkan Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr ise Biden’ı sosyal medya üzerinden eleştiri yağmuruna tuttu.

Donald Trump Jr,  Biden’ın Teksas ziyaretine ilişkin yaptığı paylaşımda, “Demek istediğim, sadece 2 hafta oldu ama hey en azından ‘empatisi sergilenecek’. Sizi bilmiyorum ama sergide yetkinlik görmeyi tercih ederim ve bu açıkça olmayacak. Biden fırtına hasarını görmek için Teksas’a gidiyor, gıda bankasını ziyaret ediyor” ifadelerine yer verdi.

TEKSAS’TA KAR FIRTINASI FELAKETİ

ABD Eski Başkanı Donald Trump'ın oğlu Donald Trump Jr Biden'ı sosyal medya üzerinden eleştiri yağmuruna tuttu.
ABD Eski Başkanı Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr Biden’ı sosyal medya üzerinden eleştiri yağmuruna tuttu.

Ülkede geçtiğimiz hafta soğuk hava etkisini gittikçe artırırken sıcaklıktaki ani düşüş hayatı olumsuz etkilemişti. Teksas eyaletinde 4 milyon 300 bin ev ve iş yeri elektriksiz kalırken Apalaçya bölgesi olarak bilinen Kentucky, Alabama, Kuzey Carolina gibi diğer çevre eyaletlerde de 500 binden fazla kişi elektrik kesintisi yaşanmıştı. Teksas, eksi 18 derece ile son 30 yılın en soğuk günlerini yaşarken eyalette 38’in üzerinde kişi hayatını kaybetmişti. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler