TRY - Türk Lirası
EUR
10,3120
USD
8,9299
GBP
12,1372
CNY
1,3848
RUB
0,1241
17.1 C
Ankara
17 C
İstanbul
21 C
İzmir
21 Ekim 2021, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamDoktor anne-kız , Covid-19 servisinde omuz omuza

  Doktor anne-kız , Covid-19 servisinde omuz omuza

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi’nde Uzm. Dr. Ferda Aksel ve kızı Dr. Doğa Aksel, Covid-19 servisinde birlikte görev yapıyor

  Koronavirüs vakalarının arttığı Bolu’da doktor, hemşire ve sağlık çalışanları, Covid-19 servislerinde canla başla hastaları sağlığına kavuşturmak için mücadele ediyor. Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi‘nde Uzm. Dr. Ferda Aksel de kızı Dr. Doğa Aksel ile birlikte Covid-19 servisinde görev yapıyor. Anne- kız, üzerlerinde tulumla serviste yatan hastaları iyileştirmek için özveriyle çalışıyor. Dr. Doğa Aksel, annesiyle aynı serviste görev yapmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

  Doktor anne kiz covid 19 servisinde omuz omuza 2 - yaşam - haberton
  Doktor anne-kız , Covid-19 servisinde omuz omuza

  Pandemi döneminde bütün sağlık çalışanlarının birbirlerine destek olduğunu belirten Aksel, “Salgın şartlarında yaşamaktan hatta çalışmaktan hepimiz yorulduk. Görüyoruz ki Covid-19 virüsü kişiden kişiye geçip yayılırken, direnci zayıf olanları yatağa düşürüyor fakat kendini koruyan maske ve mesafe kuralına uyan, aşılarını yaptıranlar virüse karşı dayanıklı oluyor. Toplum bağışıklığını sağlamak için aşılarımızı yaptıralım, maske- mesafe kurallarına uyalım” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler