TRY - Türk Lirası
EUR
20,559
USD
18,815
GBP
23,028
CNY
2,792
3 Şubat 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatDO ART Galeri'ye sanat izleyicisinden tam not

DO ART Galeri’ye sanat izleyicisinden tam not

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Seçkin sergi projeleriyle sanat çevrelerinin beğenisini toplayan DO ART Galeri, 2. ArtContact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’nda sanat izleyicisiyle buluştu.

Galerinin bünyesindeki seçkin koleksiyon, 25 Mayıs 2022 gerçekleştirilen VIP ön izlemede sanatseverlerden büyük ilgi gördü. DO ART Galeri, sanat çevrelerinin 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında çekim merkezi olacak fuarda 120 metrekarelik bir alanda 40 sanatçının eserini sanatseverlerle B27 no’lu standında buluşturacak.

Do art galeri'ye sanat izleyicisinden tam not
Galerinin bünyesindeki seçkin koleksiyon, 25 mayıs 2022 gerçekleştirilen vip ön izlemede sanatseverlerden büyük ilgi gördü.

Sanat galerisinin kurucusu ve heykel sanatçısı Seyed DAVOUD fuar ile ilgili projeleri hakkında detayları şu sözleriyle aktardı:

“ 2.ArtContact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’nda bu yıl DO ART Galeri olarak yer almaktan dolayı büyük bir heyecan duyuyorum. DO ART Galeri bünyesinde birbirinden değerli 40 sanatçı ile sanatseverlerle buluştuk. Farklı disiplinlerden ve tekniklerden oluşan geniş bir eser yelpazesiyle sanat izleyicisini buluşturduk.”

“Fuar projemizde hem değerli hocalarımızı, hem genç kuşaktan yetenekli isimleri ağırlıyoruz. Ön izlemede galerimizdeki eserlere olan büyük ilgi bizi çok mutlu etti. Tüm sanatseverleri 2. ArtContact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’na davet ediyoruz.”

Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 29 Mayıs 2022 tarihine kadar ziyaret etmek mümkün.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler