TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
25.6 C
Ankara
24.6 C
İstanbul
32 C
İzmir
2 Temmuz 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerTeknoloji HaberleriDİMES çalışanlarına metaverse partisi

  DİMES çalışanlarına metaverse partisi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Meta dünyasında DİMES çalışanlarına metaverse partisi düzenleyen sektöründeki ilk şirket olduklarını söyleyen DİMES İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Yelda Tavlan, dijital kanalları en aktif kullanan markalardan biri olduklarını ifade etti.

  İç iletişimde yarattığı EĞLENDİMES markasıyla kurumsal kültürü pekiştirme, motivasyonu artırma ve çalışanlar arası iletişimi güçlendirmeye yönelik etkinlikler düzenleyen DİMES, fiziksel ve dijital ortamlarda gerçekleşen bu kutlama, atölye, parti etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Çalışanlarına yönelik sektörünün ilk Metaverse Partisi’ni düzenleyen şirket, kurumdaşlığı sanal evrene taşıdı. Çalışanlar, Metaverse’de dijital sosyalleşme deneyimi yaşayarak birlikte eğlendi.

  Dimes calisanlarina metaverse partisi 1 - teknoloji haberleri - haberton
  DİMES çalışanlarına metaverse partisi

  METAVERSE’Ü DAHA YAKINDAN TANIDIK

  Daha iyisi için her zaman birlikte çalışma azminin, DİMES’in en büyük güçlerinden birini oluşturduğunu söyleyen DİMES İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Yelda Tavlan, “Başarılarımızın itici gücü birlikte çalışma becerimizi ve kolektif inovasyon kültürümüzü, bir diğer itici güç olan dijital sosyalleşme uzmanlığımızla birleştirdik. Metaverse partimizde, kendimizi ifade eden dijital avatarlarımızla ile bir araya geldik, DJ müziği eşliğinde birlikte eğlendik ve aynı zamanda Metaverse’ü daha yakından tanıdık” diye konuştu.

  Dimes calisanlarina metaverse partisi 2 - teknoloji haberleri - haberton
  DİMES İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Yelda Tavlan, dijital kanalları en aktif kullanan markalardan biri olduklarını ifade etti.

  İş birliği yönetimi odaklı dijital dönüşümün, şirketlerin gündeminde çok önemli yer tuttuğunu da söyleyen Tavlan, “Dijital sosyalleşme, günümüzde hayatın bir gerçeği. Öte yandan, son yıllarda uzaktan/otonom çalışma ve bunun gereği olarak ilişki/iş birliği yönetimi odaklı dijital dönüşüm, iş dünyasında büyük önem kazandı. Sektörümüzde bir ilk olan EĞLENDİMES Metaverse Çalışan Partimiz, şirket içi eğlence anlayışımıza yeni bir boyut kazandırmanın yanı sıra, arkadaşlarımızın bireysel dijital dönüşümlerine katkı sağlamak açısından da çok değerli. Partimiz, dijital dünyanın yeni gelişmelerini keşfetmek ve deneyimlemek konusunda bir kilometre taşı oluşturdu” ifadelerini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler