TRY - Türk Lirası
EUR
20,239
USD
18,832
GBP
22,768
CNY
2,776
8 Şubat 2023, Çarşamba
Ana SayfaÖne ÇıkanDijital sahtekarlığı önlemeye yönelik platform

Dijital sahtekarlığı önlemeye yönelik platform

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Asee Türkiye, InACT® Görsel Analitik Platform’u ile Dijital sahtekarlığı önlemeye yönelik platform geliştirildi.

Uluslararası banka ve finansal kurumların, iç ve dış sahtekarlık önleme operasyonları için çalışmalar sürdüren Asee Türkiye, InACT® Görsel Analitik Platform’u ile müşterilerinin problemlerini  görmek ve çözmek için veriyi kullanma biçimini değiştirdiğini duyurdu.

ASEE Türkiye’nin iç ve dış sahtekarlık önleme çözümü olan InACT®, Kara Danışmanlık ile gerçekleşen işbirliği ile yeni Görsel Analitik Platformu’nu (Advanced Dashboard) müşterilerinin kullanımına sunuyor. Platform, önemli bilgilerin görsel olarak hızlı ve pratik şekilde sunulmasını sağlamayı amaçlıyor. Yapılan yazılı açıklamada, özet bilgiden detaya geçilebilen, zengin görsellerin tasarlanabildiği, büyük veri kaynaklarını da okuyabilen platformun, kolay entegrasyonu ve interaktif kullanılabilmesi ile de öne çıktığı kaydedildi.

ASEE Türkiye Ülke Lideri Hatice Ayas, “Kara Danışmanlık ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği, hem InACT® ürünümüzün sürekli yenilenme ve geliştirilme yolculuğunda ve hem de müşterilerimize sunduğumuz hizmetlere sağladığı katma değer açısından önem taşıyor” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler