18.2 C
Ankara
21.8 C
İstanbul
26 C
İzmir
Perşembe, Haziran 24, 2021
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanDijital sahtekarlığı önlemeye yönelik platform

  Dijital sahtekarlığı önlemeye yönelik platform

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Asee Türkiye, InACT® Görsel Analitik Platform’u ile Dijital sahtekarlığı önlemeye yönelik platform geliştirildi.

  Uluslararası banka ve finansal kurumların, iç ve dış sahtekarlık önleme operasyonları için çalışmalar sürdüren Asee Türkiye, InACT® Görsel Analitik Platform’u ile müşterilerinin problemlerini  görmek ve çözmek için veriyi kullanma biçimini değiştirdiğini duyurdu.

  ASEE Türkiye’nin iç ve dış sahtekarlık önleme çözümü olan InACT®, Kara Danışmanlık ile gerçekleşen işbirliği ile yeni Görsel Analitik Platformu’nu (Advanced Dashboard) müşterilerinin kullanımına sunuyor. Platform, önemli bilgilerin görsel olarak hızlı ve pratik şekilde sunulmasını sağlamayı amaçlıyor. Yapılan yazılı açıklamada, özet bilgiden detaya geçilebilen, zengin görsellerin tasarlanabildiği, büyük veri kaynaklarını da okuyabilen platformun, kolay entegrasyonu ve interaktif kullanılabilmesi ile de öne çıktığı kaydedildi.

  ASEE Türkiye Ülke Lideri Hatice Ayas, “Kara Danışmanlık ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği, hem InACT® ürünümüzün sürekli yenilenme ve geliştirilme yolculuğunda ve hem de müşterilerimize sunduğumuz hizmetlere sağladığı katma değer açısından önem taşıyor” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler