TRY - Türk Lirası
EUR
18,3865
USD
18,5778
GBP
21,0873
CNY
2,6107
20.1 C
Ankara
18.3 C
İstanbul
25.6 C
İzmir
4 Ekim 2022, Salı
Ana SayfaPolitikaDeva Partisi HaberleriDEVA'nın logosunun altına Evet'i basın, gerisi bizde

DEVA’nın logosunun altına Evet’i basın, gerisi bizde

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Seçim günü geldiğinde, oy pusulasını önünüze aldığınızda DEVA’nın logosunun altına Evet’i basın, gerisi bizde” dedi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, bir dizi program için geldiği Denizli’de, partisinin kısa bir süre önce kurulmasına rağmen, Türkiye’nin dört bir yanında büyüdüğünü belirterek, “Seçim günü geldiğinde, oy pusulasını önünüze aldığınızda, kabinin perdesini kapatıp, vicdanınızla baş başa kaldığınızda siz DEVA’nın logosunun altına ‘Evet’i basın, gerisi bizde” dedi.

Deva'nın logosunun altına evet'i basın, gerisi bizde
DEVA’nın logosunun altına Evet’i basın, gerisi bizde

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Denizli programı kapsamında ilk olarak Kuşpınar Pazaryeri’ni gezerek vatandaşlarla bir araya geldi, esnafla sohbet etti. Babacan daha sonra kentin en kalabalık yerlerinden biri olan Gazi Mustafa Kemal Paşa Bulvarına geçti. Burada partisinin yaptığı aşure hayrına katılan Babacan vatandaşlara da seslendi. Konuşmasında Türkiye’yi adım adım dolaştıklarını belirten Babacan, “Tüm illerde teşkilatlarımız var.

720 ilçede ilçe başkanlarımız görevinin başında çok şükür. Her alanda çözümler üretiyoruz, eylem planlarımızla çözümlerimizi ortaya koyuyoruz. Siyaseti laf üretme yeri olarak görmüyoruz, iş üretme yeri görüyoruz. Bunun için çalışıyoruz bunun için hazırlanıyoruz. Her zaman alınlarımız açık şekilde vatandaşlarımızın arasında yürüyoruz. Her alanda başarılı bir ekip kurduk. Ekibimizle ülkemizi herkesin yaşamak istediği bir yer haline getirmek istiyoruz. Bu iş sabır meselesidir. Bu ülkenin çalışanları bu ülkeyi çok seviyor.

Deva partisi genel başkanı ali babacan,
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Seçim günü geldiğinde, oy pusulasını önünüze aldığınızda DEVA’nın logosunun altına Evet’i basın, gerisi bizde” dedi.

Bu ülkenin emeklisi, bu ülkenin genci bu ülkeyi çok seviyor ama bu büyük ülkeyi, bu güzel ülkeyi daha güzel yarınlara taşımak için çok, aynı zamanda doğru çalışmamız lazım. Gençlerin tercih ettiği, yaşamak istediği bir ülke haline tekrar getireceğiz burayı inşallah ve çok daha güzel günlere doğru hep beraber omuz omuza yürüyeceğiz. Seçim günü geldiğinde, oy pusulasını önünüze aldığınızda, kabinin perdesini kapatıp, vicdanınızla baş başa kaldığınızda siz DEVA’nın logosunun altına ‘Evet’i basın, gerisi bizde” dedi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler