TRY - Türk Lirası
EUR
14,6060
USD
12,9010
GBP
17,1854
CNY
2,0245
13.3 C
Ankara
12.8 C
İstanbul
17.4 C
İzmir
30 Kasım 2021, Salı
Diğer
  Ana SayfaPolitikaDeva Partisi HaberleriDEVA Partisi Genel Başkanı Babacan Mersin'de

  DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan Mersin’de

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin Mersin İl Kongresi’ne katıldı

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin il kongresine katılmak ve bir dizi temaslarda bulunmak üzere kente geldi. Partilileri tarafından karşılanan Babacan, Kongre ve Sergi Sarayı’na geçerek il kongresine katıldı.

  Deva partisi genel baskani babacan mersinde 2 - deva partisi haberleri - haberton
  “Bu ülkenin Dışişleri Bakanı olma gururunu yaşadım “

  Kongrede partililerine seslenen Babacan, “Ben ülkemizin ilk Avrupa Birliği Bakanı ve ilk baş müzakerecisiyim. Daha sonra bu ülkenin Dışişleri Bakanı olma gururunu yaşadım. 2009 yılında görevimi teslim ettim. Türkiye’nin en başarılı yıllarında, en itibarlı yıllarında bir ülkenin itibarının nasıl sonuç aldığını, itibarlı ve güvenilir bir ülke olmanın dünyada nasıl ses getirdiğini bizzat yaşadım. Deva Partisi gelecek ve ülkemiz tüm dünyada yeniden ayağa kalacak. Dimdik, onurlu şekilde yürüyecek, en itibarlı ülke olacak. Biz dış politikada barışın sözcüsü olacağız, düşmanları azaltıp dostları çoğaltacağız. Günübirlik hesaplarla değil, ülkemizin uzun vadeli çıkarlarına göre hareket edeceğiz. Türkiye sadece bir askeri güç değil aynı zamanda akıllı güç olacak. Ülkemizi tekrar güvenilir ve barışa katkı sunan uluslararası aktör yapacağız” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler