TRY - Türk Lirası
EUR
16,1121
USD
15,4982
GBP
18,9451
CNY
2,2803
17.9 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
24.6 C
İzmir
16 Mayıs 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaDestici'den Bayramınız Kemerli Olsun kampanyasına destek

  Destici’den Bayramınız Kemerli Olsun kampanyasına destek

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, İçişleri Bakanlığı’nın emniyet kemeri kullanımını yaygınlaştırmak ve trafik kurallarına dikkat çekmek amacıyla başlattığı ‘Bayramınız Kemerli Olsun’ kampanyasına destek verdi. 

  BBP’den yapılan açıklamaya göre, BBP lideri Destici’nin Ramazan Bayramı süresince trafik tedbirleri kapsamında emniyet kemeri kullanımını yaygınlaştırmak için ‘Bayramınız, Kemerli Olsun’ sloganına destek oldu.

  Destici, trafikte neden olabileceği olumsuzluklara dikkat çekmek amacıyla araca binerek ‘Bayramınız kemerli olsun’ dedi. Destici, trafik kazalarının yaşanmaması, kazaların hafif ve kayıpsız atlatılması için vatandaşlarımızın trafikte kurallara azami derecede uyma ve hassaten ‘emniyet kemeri’ kullanımına dikkat etmeleri yönünde uyarılarda bulundu. Destici, vatandaşlara kazasız, belasız yolculuklar ve hayırlı bayramlar dileklerini de iletti. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler