TRY - Türk Lirası
EUR
20,522
USD
19,034
GBP
23,273
CNY
2,771
25 Mart 2023, Cumartesi
Ana SayfaÖne ÇıkanDepremde yaşamını yitiren polis memuru, eşi ve 3 çocuğu defnedildi

Depremde yaşamını yitiren polis memuru, eşi ve 3 çocuğu defnedildi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Hatay’ın Antakya ilçesinde depremde yaşamını yitiren polis memuru Muhammed Uçar (43) ve eşi Çiğdem Şenoğlu Uçar (40) ile çocukları Tuna (6), Göksu (3) ve ikizi Cansu Uçar (3), Adana’da yan yana toprağa verildi.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüklerindeki depremlerin vurduğu 10 ilden Hatay’da polis memuru Muhammed Uçar’ın yaşadığı bina da yıkıldı. Uçar ile eşi Çiğdem Şenoğlu Uçar, çocukları Tuna, ikizler Göksu ve Cansu Uçar enkaz altında kaldı. Kurtarma ekipleri Uçar ailesinin cansız bedenlerine ulaştı.

Depremde yaşamını yitiren polis memuru, eşi ve 3 çocuğu defnedildi
Depremde yaşamını yitiren polis memuru, eşi ve 3 çocuğu defnedildi

Uçar çifti ile çocuklarının cenazesi, yakınlarının isteği üzerine Adana’ya götürüldü. Uçar ailesi fertleri için Adana İmamoğlu Asri Mezarlığı’nda cenaze töreni düzenlendi. Emekli öğretmen Şevki Ali Şenoğlu kızı, damadı ve torunları için gözyaşı döktü. Kılınan namazın ardından aile bireylerinin cenazeleri yan yana toprağa verildi. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler