TRY - Türk Lirası
EUR
20,557
USD
19,042
GBP
23,395
CNY
2,766
22 Mart 2023, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerYaşamDepremde ölen selin öğretmen ile 2 kızı, defnedildi

Depremde ölen selin öğretmen ile 2 kızı, defnedildi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Hatay’da, depremde ölen selin öğretmen ile 2 kızı Samsun’un Alaçam ilçesinde kılınan namazın ardından aile mezarlığında toprağa verildi. 

Hatay’da öğretmen olarak görev yapan Selin Yavuzatmaca, eşi İsmail Yavuzatmaca, kızları Kumsal ve Ada Yavuzatmaca depremde oturdukları binanın yıkılması sonucu enkaz altında kaldı. Ekiplerin çalışması sonucu enkaz altından aile bireylerinin cenazelerine ulaşıldı.

Selin Yavuzatmaca ile kızının cenazeleri, işlemlerinin ardından Samsun’un Alaçam ilçesine gönderildi. Sarılı Mahallesi’ndeki babaocağına getirilen Selin öğretmen ve kızları, kılınan namazın ardından aile mezarlığında toprağa verildi. Cenazeye Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İsmail Yavuzatmaca’nın ise Bursa’da toprağa verildiği belirtildi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler