TRY - Türk Lirası
EUR
20,509
USD
18,808
GBP
23,310
CNY
2,786
30 Ocak 2023, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıDenizli E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı başlıyor

Denizli E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı başlıyor

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Uluslararası E-Ticaret Platformu (WORLDEF)  ve Denizli İhracatçılar Birliği iş birliğiyle düzenlenen Denizli E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı 1 Aralık’ta başlıyor.

Denizli Merkezefendi Kültür Merkezi’nde Akbank ana sponsorluğunda düzenlenen konferansta profesyoneller, e-ticarete ve e-ihracata başlamak isteyen girişimciler, operasyonlarını geliştirmek ve yeni iş birlikleri kurmak isteyen şirketler yöneticileri bir araya gelecek.  

Denizli E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı başlıyor

Sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyen bölge firmalarının dijital ortamlarda daha aktif olması için e-ihracat farkındalığı oluşturmayı hedefleyen programda, e-ticarette dünyadaki son uygulamalar, trendler ve pratik çözümler hakkında ekosistemin profesyonelleri çeşitli sunumlar yapacak, e-ihracat tecrübelerini paylaşılacak.    

Açılış konuşmalarıyla başlayacak programda keynote sunumlar ve dört farklı panel yapılacak. ‘Onlar Nasıl Başardı, E-Ticarette Temel Başarı Faktörleri’, ‘Yüksek Sezonda Kampanya Stratejileri’, ‘E-İhracat ile Markaların Sınır Ötesi Yolculuğu’ ve ‘E-İhracatta İnfluencer Etkisi’ başlıklı konular konuşulacak.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler