26.4 C
Ankara
15.9 C
İstanbul
27 C
İzmir
Salı, Mayıs 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatDemirören Haber Ajansı'na 2 ödül

  Demirören Haber Ajansı’na 2 ödül

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  ‘Maraton Ödülleri Basın Yarışması’nda Demirören Haber Ajansı muhabirleri Anıl Atar ve Yusuf Kantarlı ödüle layık görüldü

  TSYD Adana Şubesi lokalinde gerçekleşen ödül törenine Büyükşehir Belediyesi Spor Hizmetleri ve Gençlik Merkezleri Müdürü Yuşa Davarcı, TSYD Adana Şubesi Başkanı Kurtul Çakın, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve çok sayıda medya temsilcisi katıldı.

  TSYD Adana Şube Yönetim Kurulu’nu temsilen mali sekreter Tevfik Dinçkalmış, Şube Sekreteri Hakan Köker, Anadolu Ajansı Bölge Müdürü ve TSYD Üyesi Kemal Firik ile TSYD Üyesi Serkan Şenyürek’in yer aldığı jüri tarafından oylanan 19 eser arasından ödüle layık görülen 9 eserin sahibine ödülleri dağıtıldı.

  Demirören Haber Ajansı (DHA) muhabirlerinden Anıl Atar, yarışmada ‘Haber’ dalında, Yusuf Kantarlı ise ‘Fotoğraf’ dalında ödülünü aldı. TSYD Nihat Güven Tesisleri’ndeki gerçekleşen ödül töreninde Anıl Atar’a ödülünü TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın, Yusuf Kantarlı’ya ödülünü Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Müdürü Yuşa Davarcı takdim etti.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler