14.8 C
Ankara
16.9 C
İstanbul
17.9 C
İzmir
Cuma, Mayıs 14, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerDeforme olmuş yollarda sıcak asfalt çalışması

  Deforme olmuş yollarda sıcak asfalt çalışması

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Kent merkezi ve kırsal mahallelerde kış mevsimi öncesi bakım çalışmalarını hızlandıran Büyükşehir Belediyesi, Mahmudiye ilçe merkezinde deforme olmuş yollarda sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor.

  Gerçekleştirilen çalışmalardan memnuniyet duyduklarını ifade eden Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde çalışarak ilçenin eksiklerini bir bir tamamladıklarını belirtti.

  Yaz boyunca sorunsuz bir üst yapı için yol yapım, bakım ve onarım çalışması gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler, kent genelinde tespit edilen alanlarda çalışmalarına devam ediyor.

  Deforme olmuş yollarda sıcak asfalt çalışması
  Deforme olmuş yollarda sıcak asfalt çalışması

  Kış mevsimi öncesi deforme olmuş yollarda bakım ve onarım çalışması gerçekleştiren ekipler, vatandaşların özellikle kar yağışlı havalarda ulaşım sorunu yaşamaması için yoğun mesai harcıyor. Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde çalışarak ilçede yaz boyunca sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdiklerini ifade eden Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, “Sayın Başkanımız Yılmaz Büyükerşen’in destekleri ve ekiplerin özverili çalışmasıyla ilçemizde kış öncesi bakım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Koordineli çalışmamızın meyvelerini elbette topluyoruz.

  Bir örnek vermek gerekirse Kordon Boyu Caddemiz kısa süre önce sıcak asfalta kavuştu. Büyükşehir Belediyemiz ile protokol gerçekleştirerek bitüm malzemesini Mahmudiye Belediyesi olarak biz karşıladık ve Sayın Hocamızın talimatıyla Büyükşehir Belediyemizin ekipleri çalışmaları hızlıca tamamladı. Mahmudiyeli hemşehrilerimizin huzuru ve konforu için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” diyerek tüm Mahmudiyeliler adına Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür etti. 

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler