TRY - Türk Lirası
EUR
19,329
USD
18,637
GBP
22,411
CNY
2,598
29 Kasım 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerYaşamDamat, TIR'ını gelin arabası yaptı

Damat, TIR’ını gelin arabası yaptı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Gaziantep’in İslahiye ilçesinde İmam Bozkurt, düğününde TIR’ını gelin arabası yaptı. Kuaförden aldığı eşi ile ilçede tur atan damat İmam Bozkurt, “Çocukluk hayalimi gerçekleştirdim, çok mutluyum” dedi.

TIR şoförlüğü yapan İmam Bozkurt (35), yaşamını Hatice Çavdar ile birleştirdi. Bozkurt, kullandığı TIR’ı ise gelin arabası yaptı. Dorsesini çıkardığı aracını balon ve bayraklarla süsleyip, ‘Mutluyuz-Evleniyoruz’ yazdıran İmam Bozkurt, TIR ile kuaföre gidip, eşini aldıktan sonra şehir turu attı. Bozkurt ve Çavdar, Hacı Ali Öztürk Mahallesi’nde yapılan sokak düğünüyle dünyaevine girdi.

Damat, TIR’ını gelin arabası yaptı

En büyük hayalinin kullandığı TIR’ı gelin arabası yapmak olduğunu belirten İmam Bozkurt, “Ben yıllardır TIR şoförlüğü yapıyorum. Çocukluk hayalim buydu ve Allaha şükürler olsun hayalimi gerçekleştirdim. Bunun için çok mutluyum” dedi.

Eşinin teklifi ilk duyduğunda çok şaşırdığını anlatan Bozkurt, yakınlarından ve ilçedeki tur sırasında vatandaşlardan olumlu tepki aldığını ifade etti.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler