TRY - Türk Lirası
EUR
18,5250
USD
17,9489
GBP
21,9075
CNY
2,6612
24 C
Ankara
23.6 C
İstanbul
29 C
İzmir
11 Ağustos 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamDamat gibi giyinen 'Ferdi Romeo' evlenmek istiyor 

  Damat gibi giyinen ‘Ferdi Romeo’ evlenmek istiyor 

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde, renkli ve şık kıyafetleri ile dikkat çeken, ‘Ferdi Romeo’ olarak bilinen Ferdi Katırcı (44), “Sicilya bölgesinde insanların çok şık giyindiğini gördüm. Dönünce ben de böyle giyinmeye başladım” dedi.

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Birimi’nde görevli Ferdi Katırcı, 1999’da ticari gemilerde çalıştığı dönemde İtalya’ya gitti. Sicilya’da takım elbise giyerek, şık dolaşanları görünce özenen Katırcı, Türkiye dönüşü hep takım elbise giymeye başladı. Renkli ve şık takım elbiseleri ile dikkat çeken ve ‘Ferdi Romeo’ olarak bilinen Katırcı, her gün damat gibi giyinmesine rağmen kısmet bulamadığını söyledi. Katırcı, “Hiç evlenmedim. Biraz seçicilik oldu. Beni beğeneni ben beğenmedim, benim beğendiğim beni beğenmedi. Nasip olmadı. Evlenmek istiyorum” dedi. 

  Damat gibi giyinen ferdi romeo evlenmek istiyor 1 1 - yaşam - haberton
  Damat gibi giyinen ‘Ferdi Romeo’ evlenmek istiyor 

  36 takım elbisesi ile 10 çift ayakkabısı olduğunu belirten Katırcı, “Sicilya bölgesinde insanların çok şık giyindiğini gördüm. Dönünce ben de böyle giyinmeye başladım. Genelde şık giyiniyorum. İlk zamanlar çok iyi tepkiler almıyordum. ‘Hiç alışık değiliz, nasıl giyiniyorsun’ diyorlardı. Artık çevremdeki insanlar alıştı. Genelde takım elbise giyiyorum. Arada bir de spor giyiniyorum. Yağmurlu havalarda takım elbise giymiyorum. Işıltılı ve şatafatlı kıyafetleri seviyorum. Maddi durumuma göre alışveriş yapıyorum. Takıları da seviyorum. Her elbisede farklı takılar takıyorum. Siyah, beyaz ve kırmızı renkleri tercih ediyorum. Takı için özel bir marka tercihim yok. Bakımlı olduğumdan dolayı da lakabım ‘Romeo’. Türk sanat ve halk müziği korolarındayım müzikle ilgileniyorum” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler