TRY - Türk Lirası
EUR
19,316
USD
18,636
GBP
22,375
CNY
2,603
29 Kasım 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerPolitikaCumhuriyetin ikinci yüzyılına da damga vuracağız

Cumhuriyetin ikinci yüzyılına da damga vuracağız

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, cumhuriyetin son 20 yılına damga vurduklarını belirterek, “Cumhuriyetin ikinci yüzyılına da damga vuracağız” dedi. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, ‘2023’e Doğru Şehir Buluşmaları’ programı kapsamında Hatay’a geldi. AK Parti İl Başkanlığı’nda partililerle buluşan Sarıeroğlu daha sonra basın toplantısı düzenledi. AK Parti kadroları olarak 2023’e doğru çok güçlü bir hazırlık içerisinde olduklarını söyleyen Sarıeroğlu, Türkiye’nin hayal olan her şeye AK Parti döneminde ulaştığını söyledi.

Cumhuriyetin ikinci yüzyılına da damga vuracağız

Güçlü ve büyük Türkiye idealiyle yol yürüdüklerini vurgulayan Sarıeroğlu, “Cumhuriyetin 100 yılını geride bırakıyoruz. İnşallah 2023 yılından itibaren yeni bir dönem başlayacak. Cumhuriyetin son 20 yılına damgasını vuran kadrolar olarak, inşallah cumhuriyetin ikinci yüzyılına da damga vuracağız. Bunun hazırlığı, bunun çalışması, bunun azmi, bunun gayreti, bunun aşkı içerisindeyiz.

Cumhurbaşkanımız sayesinde bu dönem enerji başta olmak üzere tüm dünyanın aslında ihtiyaç duyduğu konularla alakalı olarak liderlik yapan, oyun kuran da bir Türkiye var. Başta ekonomi olmak üzere tüm stratejik alanlarda Türkiye güçlü yürüyüşünü, liderlik yürüyüşünü devam ettiriyor. İnşallah 2023 yılında tekrar cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte, atılımlarımıza devam edeceğiz ve ülkemizin, vatandaşlarımızın, 84 milyonumuzun refah içerisinde, mutlu ve huzurlu Türkiye’de yaşamlarını sürdürmeleri için çalışmalarımızı devam ettireceğiz” diye konuştu.

AK PARTİ’YE KATILANLARA ROZETLERİ TAKILDI

Konuşmanın ardından, CHP ve DEVA Partisi’nden istifa ederek AK Parti’ye katılan 8 kişi için rozet takdim töreni düzenlendi.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler