TRY - Türk Lirası
EUR
20,527
USD
18,805
GBP
23,021
CNY
2,793
2 Şubat 2023, Perşembe
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatCumhuriyet Bayramı, Selda Bağcan'ın konseriyle kutlandı

Cumhuriyet Bayramı, Selda Bağcan’ın konseriyle kutlandı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Kartal Belediyesi’nin Cumhuriyet Haftası etkinliklerinde Cumhuriyet Bayramı Selda Bağcan’ın konseri ile kutlandı

Kartal Belediyesi’nin Cumhuriyet Bayramı’nın 98’inci yılına özel hazırladığı ‘Cumhuriyet Haftası’ etkinlikleri başladı. 4 gün 4 gece sürecek kutlama programının ilk gününde vatandaşlar, Selda Bağcan ile Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşadı.

Kartal Belediyesi, Cumhuriyet’in ilanının 98’inci yıl dönümünde halk konserlerinden mahalle etkinliklerine 4 gün 4 gece sürecek kutlama programı düzenledi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen programın ilk gününde ünlü sanatçı Selda Bağcan sahne aldı. Konsere gelen vatandaşlar, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu Bağcan’ın söylediği şarkı ve türkülere eşlik ederek yaşadı.

“başta ulu önder mustafa kemal atatürk olmak üzere, bu ülke için, bağımsızlık için savaşmış ve vatan uğruna şehit düşmüş herkese minnetimizi sunuyoruz “

Etkinliğe katılan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Selda Bağcan’a sahnede plaket verdi. Ardından konuşmasını yapan Yüksel, “Tüm misafirlerimizi cumhuriyetin coşkusu ve sevgisiyle selamlıyoruz. Çünkü bu cumhuriyetin ardında bizler varız, sizler varsınız. Kısacası cumhuriyet biziz. Başta ulu önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu ülke için, bağımsızlık için savaşmış ve vatan uğruna şehit düşmüş herkese minnetimizi sunuyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun” dedi.

‘CUMHURİYET HAFTASI’NA ÖZEL YILDIZLAR GEÇİDİ

Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında, Türkiye’nin sevilen sanatçıları; Cem Adrian, Gazapizm ve Haluk Levent de sahne alacak.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler