TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6298
CNY
2,6000
24 C
Ankara
24.2 C
İstanbul
28 C
İzmir
1 Ekim 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYaşamCumhuriyet Başsavcısı intihar girişimini önledi

Cumhuriyet Başsavcısı intihar girişimini önledi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Erzurum’da Adalet Sarayı önünde intihar girişiminde bulunan vatandaşı Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Tuncel ikna ederek derdini dinledi

Erzurum Adalet Sarayı önünde kamyonetinin üzerine çıkıp eline aldığı ekmek bıçağı ve bir bidon benzin ile intihar girişiminde bulunan İbrahim Ş.’yi (35) Cumhuriyet Başsavcı Hüseyin Tuncel ikna etti. Tuncel, İbrahim Ş. ile birlikte Adalet Sarayı’na girerek burada derdini dinledi.

Yakutiye ilçesinde bugün saat 10.00 sıralarında Adalet Sarayı önüne gelip kontak kapatan evli 4 çocuk babası İbrahim Ş., kamyonetinin üzerine çıktı. Eline aldığı bir bidon benzin ve ekmek bıçağı ile bağırmaya başlayan İbrahim Ş.’yi gören polis ekipleri yanına geldi. Bölgede önlem alan ekipler, İbrahim Ş.’den eylemine son vermesini istedi. Gördüğü bazı olayları yetkililere bildirdiğini ancak kimsenin ilgilenmediğini iddia eden İbrahim Ş., eyleme karar verdiğini söyledi. Tüm çabalara karşın ikna olmayan, elindeki bıçakla yüzünü kesen İbrahim Ş.’ye itfaiye tazyikli su ile müdahale edeceği sırada Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Tuncel olay yerine geldi. Tuncel, kendisini tanıtıp İbrahim Ş.’ye, bizzat yardımcı olacağını söyledi.

Cumhuriyet bassavcisi intihar girisimini onledi 2 - yaşam - haberton
Cumhuriyet başsavcısı intihar girişimini önledi

Başsavcının ikna ettiği İbrahim Ş. elindeki benzin ve bıçağı bırakın aracın üzerinden indi. Başsavcı Tuncel, İbrahim Ş. ile birlikte Adelet Sarayı’na girdi. Bölgede toplanan kalabalık da polis tarafından uzaklaştırıldı.

Adalet Sarayı önüne gelen İbrahim Ş.’nin yakınları ise olaya çok şaşırdıklarını belirterek, daha önce gördüğü bazı olayları haber verdiğini, ilgilenen olmayınca da böyle bir eyleme giriştiğini söyledi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler