TRY - Türk Lirası
EUR
14,0637
USD
12,4253
GBP
16,5785
CNY
1,9436
10.9 C
Ankara
12.7 C
İstanbul
18 C
İzmir
27 Kasım 2021, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatÇocuklarla zumba dansı

  Çocuklarla zumba dansı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Mamak Belediyesi, çocuklarla zumba dansı etkinliği başlattı. Cumartesi-Pazar günleri gerçekleşen zumba dersine 2010 ve 2017 yılı doğumlu çocuklar katılabiliyor.

  Mamak Belediyesi Hidayet Türkoğlu Spor Salonu’nda, Salı-Perşembe ve Cumartesi-Pazar günleri gerçekleşen zumba dersine 2010 ve 2017 yılı doğumlu çocuklar katılabiliyor. Düzenli hareket ve egzersizin çocukların, sağlıklı gelişimini  olumlu yönde etkilediğini ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın sağlığını önemsiyoruz. Başlattığımız Zumba dansı etkinliği ile çocuklarımız hem eğleniyor hem de sporla buluşuyorlar” dedi.

  Çocuklarla zumba dansı
  Çocuklarla zumba dansı

  Çocuklarımızı eğlendirerek spor bilincini aşılıyoruz

  Gelecek nesillerin sağlıklı bireyler olmaları ve çocuklara spor bilincini aşılamak adına sporsal faaliyetlere önem verdiklerinin altını çizen Mamak Belediye Başkanı Murat Köse,  “Teknolojik araçlar çocuklarımızın hareketsiz kalmalarına yol açıyor. Zumba etkinliğiyle çocuklarımızın görsel hafızasını kuvvetlendirip, kas gelişimini destekliyoruz. En önemlisi de çocuklarımızı eğlendirerek ve mutlu ederek egzersiz yapmalarını sağlıyoruz” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler