TRY - Türk Lirası
EUR
15,5025
USD
13,7027
GBP
18,1321
CNY
2,1490
10.1 C
Ankara
14.2 C
İstanbul
17.7 C
İzmir
5 Aralık 2021, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerÇocuk Hakları Günü'ne özel Pano hazırladılar

  Çocuk Hakları Günü’ne özel Pano hazırladılar

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Dünya Çocuk Hakları anlamlı bir etkinlikle kutlandı. Tenzile Erdoğan Aile Merkezinde Dünya Çocuk Hakları Günü’ne özel Pano hazırlama etkinliği düzenlendi.

  Dünya üzerindeki her çocuğun eşit şekilde sağlık, yaşam, barınma ve eğitim hakkına sahip olması düşüncesiyle Mamak Belediyesi, bünyesinde hizmet veren Tenzile Erdoğan Aile Merkezinde Dünya Çocuk Hakları Günü’ne özel Pano hazırlama etkinliği düzenlendi. Çocukların katılımıyla gerçekleşen bu etkinlikte renkli kağıtlardan eğlenceli bir pano oluşturuldu. Haklarını eğlenerek, öğrenen çocuklar hazırladıkları panonun önünde fotoğraf çektirerek bu anı ölümsüzleştirdi.

  Çocuk hakları günü'ne özel pano hazırladılar
  Çocuk Hakları Günü’ne özel Pano hazırladılar

  Çocuklarımız bizim en büyük servetimiz

  Eğlenerek öğrenmenin okul öncesinde ve okula yeni başlayan çocukların eğitimlerinde etkili ve kalıcı sonuçların alınmasını sağladığını vurgulayan Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Çocuklar dünyanın en büyük servetidir. Çocuk umuttur, sevgidir, ülkenin geleceğidir. Bizlerde geleceğimizin güvencesi olan çocuklar için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Dünya çocuk hakları günü kutlu olsun” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler