TRY - Türk Lirası
EUR
15,4511
USD
13,6718
GBP
18,1855
CNY
2,1439
2.9 C
Ankara
13.1 C
İstanbul
12.7 C
İzmir
3 Aralık 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerÇin devlet medyası Shuai'nin görüntüsünü paylaştı

  Çin devlet medyası Shuai’nin görüntüsünü paylaştı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Çin devlet medyası Global Times’ın Şef Editörü, 2 Kasım’dan itibaren kayıp tenisçi Peng Shuai’nin 3 ayrı görüntüsünü yaşadığına dair kanıt olarak bugün paylaştı.

  Şef Editör, ‘yaşam kanıtı’ görüntülerle birlikte “Video içeriği, onların Cumartesi Pekin saatinde çekildiğini açıkça gösteriyor” ifadelerini kullandı.

  Ünlü tenisçi Peng Shuai, 2 Kasım’da Çin sosyal medya sitesi Weibo’da eski Başbakan Yardımcısı Zhang Gaoli hakkında kendisini uzun süre taciz ettiğine dair bir iddia yayınladı. O tarihten itibaren kendisinden haber alınmayan tenisçinin, arkadaşlarıyla yemekte olduğu ve bir tenis organizasyonundaki görüntüleri içeren 3 ayrı ‘yaşam kanıtı’ videolar paylaşıldı.

  Çin devlet medyası shuai'nin görüntüsünü paylaştı
  Çin devlet medyası Shuai’nin görüntüsünü paylaştı

  Paylaşım, Çin devlet medyası Global Times’ın Şef Editörü Hu Xijin tarafından yapılarak videolarla birlikte “Peng Shuai’nin bir restoranda koçu ve arkadaşlarıyla akşam yemeği yediğini gösteren iki video klip edindim. Video içeriği, onların Cumartesi Pekin saatinde çekildiğini açıkça gösteriyor” mesajı yer aldı.

  KADIN TENİSÇİLER BİRLİĞİ: 2 KASIM’DAN İTİBAREN HABER ALAMADIK

  Kadın Tenisçiler Birliği (WTA) ve ünlü tenisçiler, 2 Kasım’dan itibaren ünlü tenisçinin yaptığı taciz açıklamasından sonra kendisinden haber alınamadığını belirterek hayatından endişe ettiklerine dair açıklamalar yapmıştı. İngiltere Dışişleri Bakanlığı basın açıklaması yaparak “Çinli yetkililer, onun güvenliği ve nerede olduğuna dair doğrulanabilir kanıtları acilen sağlamalı. Herkesin tepki korkusu olmadan konuşmasına izin verilmelidir. Dünyanın herhangi bir yerindeki tüm cinsel saldırı raporları soruşturulmalıdır” ifadelerini kullanmıştı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler